fbpx

Фонд Let’s help зібрав 6 600 000 гривень на благодійному аукціоні “White Box”

21 листопада 2019 відбулася третя щорічна благодійна гала вечеря “White Box”. На заході команда Let’s help доповіла  благодійникам про результати своєї роботи, поділилася планами на майбутній рік і провела благодійний аукціон на користь програми “Гідна старість”. Традиційно ведучим цього заходу був Юрій Горбунов, а режисером-постановником – Семен Горов. Для гостей була організована насичена програма в стилі знаменитого мюзиклу “Привид опери” за участю оперних виконавців Олени Гребенюк та Богдана Кірєєва, балетів А6 та DÀrts, відбулася презентація нового соціального ролику Фонду.

Для аукціону свої картини надали українські художники і скульптори Олександр Ройтбурд, Роман Мінін, Олег Тістол, Юрій Соломко, Костянтин Павлишин, Сергій Гай, Вінні Реунов, Олексій Сай, скульптури Дмитро Грек, Саїд Ахмаді, Михайло Вертуозов, Данило Шумихин.  Також на аукціоні були представлені дорогоцінні вироби ювелірної майстерні Guzema Fine Jewelry, компанії “Оберіг”, вечеря від Ектора Хіменеса-Браво, сертифікат на Новорічне привітання від казкових персонажів Kiwi Family Party. Найдорожчим лотом на аукціоні став благодійний концерт для пенсіонерів від Наталії Могилевської, який в наступному році відбудеться в Києві. Народна артистка України пообіцяла відмовитися від гонорару за цей виступ, щоб Фонд мав можливість привести якомога більше підопічних геріатричних пансіонатів за зібрані на цей лот кошти.

Фонд дякує за підтримку партнерам заходу: Remy Martin, Diplomat Service, Fleur de Lis, Franz Audio, Rent Media, компанії Маніфест.

 

Довідка: Благодійний фонд Let’s Help був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко, засновниками ГК «Ліга». Засновники покривають усі адміністративні витрати Фонду, що дає можливість 100% благодійних внесків витрачати на реалізацію програм Фонду. 

Фондом Let’s help здійснюється системна допомога 143 геріатричним пансіонатам у 8 областях України.  Зокрема, в цих закладах замінено металевий посуд на склокерамічний, забезпечується доступ до питної води, закуповується реабілітаційне обладнання, засоби гігієни, постільна білизна та постільні приналежності.  Більше ніж 8000 людей з геріатричних пансіонатів України знаходяться під опікою фонду. 

Фотозвіт