fbpx

Фонд Let’s Help організував благодійний ярмарок   домашньої випічки «Бабуся Bakery» у Міжнародний день людей похилого віку 

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. В цей день фонд Let’s Help  організував благодійний   ярмарок домашньої випічки «Бабуся Bakery». Всі кошти, зібрані в рамках акції «Бабуся Bakery» підуть на придбання посуду та кулерів для геріатричних пансіонатів України.

Для участі в благодійному ярмарку співробітники  компаній ЛІГА готували смаколики за сімейними рецептами. Голова наглядової ради фонду Дмитро Бондаренко  пригощав колег власноруч приготованими солодощами. За дві години ярмарок, що проходив в прес-центрі БЦ ЛІГА, зібрав 11 305.00 грн. До благодійного ярмарку приєдналася компанія Watsons Ukraine, які в цей день  зібрали для фонду 4100 грн. 

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, в помещении и еда

Група Компаній “ЛІГА” – фотозвіт у фейсбук

На изображении может находиться: десерт и еда

Watsons – фотозвіт у фейсбук

У соціальних мережах учасники ярмарку робили  фотозвіти з хештегами #BabusyaBakery. Кращі рецепти будуть увічнені у кулінарній книзі «Бабуся Bakery», яка буде опублікована фондом  Let’s help. 

Чому це важливо: За даними Міністерства соціальної політики, Україна входить в 30-ку найбільш «старих» країн світу: відповідно до національного демографічного прогнозу до 2025 року частка людей старше 60 років складає 25% від загального населення України, а у віці 65 років та старше – 18,4%. 

Довідка: 

Благодійний фонд Let’s Help був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко, засновниками ГК «Ліга». Засновники покривають усі адміністративні витрати Фонду, що дає можливість 100% благодійних внесків витрачати на реалізацію програм Фонду. 

Фондом Let’s help здійснюється системна допомога 120 геріатричним пансіонатам у 7 областях України.  Зокрема, в цих закладах замінено металевий посуд на склокерамічний, забезпечується доступ до питної води, закуповується реабілітаційне обладнання, засоби гігієни, постільна білизна та постільні приналежності.  Більше ніж 6000 людей з геріатричних пансіонатів України знаходяться під опікою фонду. Їм забезпечується дозвілля: закуповуються системи Т2, ТВ, радіо, настільні ігри, організовуються концерти. У 22 геріатричних пансіонатах встановлено моніторингову систему екстреного  виклику, що передається сигналом від ліжка до персоналу. 

Командою фонду організовано та проведено навчання для співробітників геріатричних пансіонатів Київської та Житомирської областей. 

Регулярно проводиться  Всеукраїнський флешмоб #letshelpbabusya, спрямований на привернення уваги суспільства до   критичної ситуації, в якій опинилися літні люди України.  

Для людей літнього віку м. Києва фонд організовує щотижневі безкоштовні покази сучасного кіно в кінотеатрі Жовтень, регулярні безкоштовні концерти, відвідування музеїв та театрів.