fbpx

Ми у Білій Церкві: допомога двом дитячим будинкам та подяка від міського голови

День Гідності і Свободи, 21 листопада, видався насиченим для команди фонду «Давай допоможемо». Представники фонду побували у Білій Церкві та відвідали своїх підопічних у дитячому будинку «Злагода» та Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті.

15174622_1126103317467241_1659247475_nНаш фонд давно допомагає цим двом закладам. Ми регулярно передаємо їх вихованцям необхідні речі, обладнання, ліки, організовуємо для них екскурсії. І цього разу фонд приїхав до Білої Церкви не з пустими руками. Ми передали у «Злагоду» та Білоцерківський дитячий будинок-інтернат гуманітарну допомогу – одяг, іграшки, продукти харчування тощо. Щиро дякуємо нашим друзям та партнерам, які подарували радість нашим маленьким підопічним.

Також у цей день міська влада Білої Церкви, з нагоди Дня Гідності і Свободи, вручила відзнаки тим, хто допомагає знедоленим дітям. Фонд «Давай допоможемо» удостоєний подяки Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за активну громадянську позицію та громадську діяльність. Від імені команди фонду відзнаку отримала менеджер виїзних проектів Віта Сидоренко. Дякуємо міській владі Білої Церкви за високу оцінку нашої роботи.

Ми не зупиняємося на досягнутому і не втомлюємося допомагати. Організована фондом «Давай допоможемо» поїздка маленьких підопічних «Злагоди» до Києва, з екскурсією до «Експериментаніуму» та обідом у «Бургермаксі» – вже завтра.