fbpx

Фонд розробляє благодійну програму з підтримки покинутих літніх людей

Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо» готує до запуску масштабну благодійну програму з покращення якості життя покинутих літніх людей у державних будинках престарілих Київської області.

У рамках цієї програми, яка отримала назву «Гідна старість», планується зреалізувати низку проектів, спрямованих на покращення побутових умов перебування самотніх літніх людей, створення для них атмосфери домашнього затишку, організацію цікавого та змістовного дозвілля тощо.

У процесі розробки програми Фонд провів робочу зустріч з керівниками геріатричних закладів Київщини з метою якомога більше дізнатися про стан справ і проблеми, з якими вони стикаються, надаючи послуги покинутим стареньким.

15007873_1115671478510425_1667594772_o

Директор Фонду «Давай допоможемо» Ольга Бондаренко представила учасникам зустрічі основні засади і напрями програми «Гідна старість». Концепція програми і заплановані в її рамках проекти знайшли жвавий відгук з боку керівників геріатричних центрів. Вони у свою чергу, розповіли про свої заклади, їх особливості і потреби. Попри певні відмінності, пов’язані з індивідуальними особливостями кожного з будинків престарілих, їхні керманичі порушили багато проблемних питань, спільних для усіх закладів.

Під час зустрічі її учасники прийняли рішення про утворення Експертної ради благодійної програми «Гідна старість», до якої увійшли присутні на зустрічі керівники геріатричних центрів. Члени Експертної ради ухвалили перше спільне рішення, у якому засвідчили готовність сприяти реалізації програми «Гідна старість» та робити все необхідне задля покращення якості життя самотніх літніх людей у державних будинках престарілих Київської області.

15064249_1115671105177129_2110517594_o

Напрям допомоги самотнім літнім людям є одним з провідних у діяльності Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо». Під опікою Фонду знаходяться 13 геріатричних центрів – 12 у Київській області, 1 у Чернігівській. Протягом 1,5 років Фонд здійснює постійну підтримку цих закладів – відвідує підопічних стареньких, передає їм засоби гігієни та продукти харчування, покращує умови їх перебування. За цей час представники Фонду мали змогу заглибитися у проблему побутування покинутих літніх людей в Україні та прийняли рішення про її системне подолання у рамках програми «Гідна старість».