fbpx

Другий всеукраїнський флешмоб #LETSHELPBABUSHKA в підтримку нужденних літніх людей в Україні

300 тисяч пенсіонерів кожного місяця отримують мінімальну пенсійну виплату – 1435 гривень. Молодій сім’ї цих коштів вистачає на два походи в супермаркет, або на один похід в ресторан. Та старенькі бабусі і дідусі повинні оплатити комунальні послуги, купити продукти, ліки… про побутові речі нагадувати не будемо.
Благодійний фонд «Let’s help» глибоко стривожений такими сумними показниками. Через що, вже вдруге провів флешмоб #letshelpbabushkas.

Після першого флешмобу, котрий відбувся 5 вересня в місті Києві, увага молоді до проблеми з пенсіонерами помітно зросла. Цього разу долучились не лише нові супермаркети, а й інші українські міста: Львів, Хмельницький, Обухів, Черкаси, Чернігів, Херсон, Житомир, Кропивницький.

10 вересня з 9:30 до 12:30 біля супермаркетів вищезгаданих міст зібралось понад 100 волонтерів! Добродії чергували на касах та ходили по магазинах разом з пенсіонерами. Поки ті обирали бажані продукти на суму 250 гривень, волонтери із жалем слухали сумні історії життя стареньких. Хтось залишився зовсім самотній, а хтось утримує дитину інваліда. Пенсіонери спершу з подивом та недовірою ставились до пропозиції оплатити їхні покупки, та все ж з неохотою погоджувались і нарешті купували собі омріяні ласощі.
Загалом ми витратили 73 тисячі гривень, сумно що ці кошти допомогли не усім.
Ми віримо, що до акції кожного разу буде приєднуватись все більше людей!

|
Поділитися в соц. мережах: