fbpx

Діти можуть бути здоровими

Поїздка команди МБФ «Давай допоможемо» 15.04.2015 р. у Київський міський Будинок Дитини ім. М. М. Городецького у смт.Ворзель, Київської обл.

В дитячому будинку виховується 72 дітей, віком від народження до 6 років. У спеціалізованому закладі перебувають діти-сироти та діти позбавлені батьківської опіки з ураженнями центральної нервової системи та порушеннями психіки. В дитячому будинку ми побачили як адміністрації вдалося втілити в життя унікальну програму, яка дає позитивні результати.shutterstock_43130254

В групах виshutterstock_72768514ховуються одночасно здорові діти різного віку та хворі діти з синдромом Дауна, ДЦП, аутизмом. Діти вчаться піклуватися один про одного, старші доглядають молодших та хворих діток. Хворі діти набагато швидше розвиваються в такій атмосфері і відчувають себе здоровими та повноцінними. Директор закладу Лимар Тетяна Василівна своїми силами знаходила кошти на навчання персоналу та намагається переймати досвід іноземних країн щодо роботи з тяжкохворими дітками, і вже на сьогодні має гарні результати. Такі люди – це приклад для наслідування, тому наш Фонд буде підтримувати цю ініціативу та співпрацювати в майбутньому. Команда Фонду привезла їм цього разу:

  • Взуття для дітей
  • Фрукти і солодощі
  • Побутовий інвентар

 Основна потреба дитячого будинку на сьогодні – це установка апарату комплексної біоакустичної корекції синхро для лікування розладів центральної нервової системи, наслідків органічного ураження головного мозку, судинних захворювань головного мозку, психосоматичних захворювань та ін. Наш Фонд вже працює над реалізацією цього проекту, і кожен з вас може долучитися до благодійної доброї справи! Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо дітям-сиротам у Ворзелі!