fbpx

Де дружніші, там і сильніші

Це приголомшливо! Ви уявляєте собі, з усього 10 хлопчиків і дівчаток, які проживають у дитячому будинку «Центр захисту дітей» в місті Славутич, аж двоє – чемпіони України?!:)

Детский дом Славутич17-річний Сашко – срібний призер з важкої атлетики, а 11-річна Даша – дворазова чемпіонка зі стрибків на батуті!
До речі, дашина історія сумно відома в місті. Її мати була позбавлена батьківських прав після того, як безвідповідально залишила чотирьох дітей самих вдома, і однорічну Дашу ледь не скинула з балкона її старша сестра.

Вся обстановка в будинку і стосунки між дітьми та вихователями передають почуття дружби і турботи. Чисті та затишні кімнати, порядок, квіти в горщиках, милі іграшки, дитячі малюнки і вироби, створені своїми руками, випромінюють світло і радість.  Помітно, що багато уваги приділяється розвитку дітей – є в будинку і творчі гуртки, і спортзал і навіть басейн… Але, на жаль, він не функціонує через проблеми з вентиляцією та опаленням.

Детский дом Славутич бассейнТакож великою проблемою в холодну пору є старі вікна в коридорі, через щілини в яких задуває крижаний вітер.

Мрія дітей та вихователів – створення комп’ютерного класу. В будиночку є два комп’ютери, але вони в неробочому стані. Ентузіазм, зусилля і тепло директора центру Віри Іванівни Лати і всього педагогічного колективу не можуть не надихати! Можливо, ці фотографії надихнуть і вас, дорогі друзі?:)

Давайте ділитися такими історіями, адже нам так важлива ваша участь для добрих справ і допомоги тим, хто її потребує!