fbpx

«Давай допоможемо» + «Juscutum» = щасливі «чебурашки»

3 грудня 2016 року представники Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» та адвокатської компанії «Juscutum» з’їздили у дитячий будинок «Чебурашка», що у смт. Рокитне Білоцерківського району Київської області.

Благодійники підготували для 18 вихованців «Чебурашки» насичену «культурну програму», яка включала в себе різноманітні активності, сюрпризи і подарунки. Дорослі і діти разом розписували ЕКО-сумки, грали у настільні та активні ігри, писали листи до Святого Миколая. Придумали цікаві творчі ігри з «долоньками». Наприклад, гості привезли з собою велике полотно тканини, і всі учасники свята залишили на ньому відбитки своїх долонь; цей шедевр «Juscutum» забрав із собою до Києва. А ще зробили імпровізовану новорічну інсталяцію: обвели на кольоровому папері свої долоні, вирізали їх і наклеїли на аркуш ватману у формі ялинки. Краса!

Звичайно, влаштували веселе чаювання, на якому спільно з’їли улюблений дитячий десерт – вафельний торт. Причому тортики зробили самі: дорослі привезли з собою вафельні коржі та згущене молоко. Діти із задоволенням мастили вафлі згущенкою, і ми не будемо ручатися, що вся вона потрапила у торт:).

Привезли діткам багато подарунків – і приємних, і корисних: солодощі та фрукти, одяг, канцелярське приладдя та іграшки, а також побутову хімію.

«Чебурашки» і «юскутумівці» гарно порозумілися, потоваришували і домовилися продовжити позитивне і конструктивне спілкування. На запрошення юристів, на День Святого Миколая діти-сироти приїдуть до Києва, в офіс «Juscutum».

Ми дуже раді тому, як на наших очах зав’язується дружба між успішними дорослими людьми і знедоленими дітьми. Дуже хочеться сподіватися, що ця дружба дасть позитивний приклад для маленьких «чебурашок», стане для них дороговказом у дорослому житті, сформує у них цілеспрямованість і бажання бути успішними. Дякуємо співробітнкиам адвокатської компанії «Juscutum» за небайдужість і піклування про майбутнє України!

[widgetkit id=”71″ name=”Juscutum Чебурашка 3 грудня 2016″]