fbpx

Четверту хвилю навчальної програми для працівників геріатричних пансіонатів завершено.

Четверту хвилю навчальної програми для працівників геріатричних пансіонатів завершено. Міжнародний благодійний фонд Let’s help разом із Центром ДПО ДУ “Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” 11-13 вересня 2019 року провели навчання для працівників 31 геріатричного пансіонату Київської та Житомирської областей, а також керівників департаментів соціального захисту Сумської, Чернігівської, Черкаської та Львівської областей.
 Протягом трьох днів 78 учасників, серед яких 10 керівників та 68 працівників молодшого і середнього медичного персоналу, пройшли інтенсивне навчання за напрямками:
– менеджмент та управління (перший день виключно для керівників);
– особливості харчування у літньому віці;
– фандрайзинг для організацій;
– загальні питання та принципи організації паліативної допомоги;
– особливості захворювань у літньому віці та особливості догляду. 


МБФ Let’s help ініціював та запровадив дану навчальну програму у березні 2019 року з метою запустити трансформаційні процеси в підході по догляду за людьми літнього віку. Завдання курсу не лише навчити персонал геріатричних пансіонатів основам догляду за людьми похилого віку, а також надихнути покращувати сервіс, який вони надають своїм клієнтам – самотнім дідусям та бабусям, які опинились у таких закладах. 

Учасники трьох хвиль навчальної програми, які відбулись у березні, травні та червні, вже почали натхненно впроваджувати у життя набуті знання – покращилось ставлення до своїх клієнтів, підвищилась уважність та професійний підхід. Керівники надіслали нам сервісні плани з ідеями покращення умов перебування в них самотніх бабусь та дідусів. 
Дякуємо нашим партнерам ТОВ “Белла Трейд” за надані подарунки геріатричним пансіонатам, учасникам навчання та продукцію для практичних занять.
Деталі за хештегами у Facebook #хроніки_навчання_персоналу
#LetsHelp #Гідна_старість 
Про Фонд. МБФ Let’s Help входить в ГК “Ліга” і вже більше чотирьох років піклується про життя літніх людей в Україні шляхом реалізації програми «Гідна Старість». Однією з основних задач Фонду є підвищення цінності літньої людини в суспільстві. Фонд систематично допомагає бабусям і дідусям, які мешкають в геріатричних пансіонатах в шести областях України: Київська, Черкаська, Львівська, Житомирська, Чернігівська та Сумська.

Про програму “Гідна старість”. Благодійна програма “Гідна старість” спрямована на системні зміни в геріатричних пансіонатах. Метою програми є створення гідних умов перебування одиноких літніх людей в геріатричних пансіонатах, створення атмосфери рідного дому для них, привернення уваги суспільства до їх проблем і потреб.