fbpx

Благодійність виходить на вулиці фестивалю Underside

11 червня в Києві на території Арт-простору Parkovka (вул. Ізюмська, 7) відбудеться фестиваль вуличної культури Underside!

Underside Festival – це захід, який поєднує в собі фестиваль електронної музики, стріт-арт виставку, ярмарок вуличних брендів і спортивні змагання, об’єднані з освітньою складовою: лекціями, семінарами та коворкінг-івентами. В рамках фестивалю свої заходи зі збору коштів для допомоги хворим діткам буде проводити «Міжнародний благодійний фонд «Давай Допоможемо». Таким чином, ви зможете не тільки перейнятися духом вуличної культури, а й взяти участь у благодійності, без якої вже не обходиться жодний великий захід.

Для найкращого відпочинку і максимального драйву, на території фестивалю буде обладнана спеціальна зона з рампою для скейтбордингу і BMX, будуть представлені вітчизняні та зарубіжні бренди вуличного одягу, а поруч з ними розташується безліч точок стріт-фуду (представлено 6 видів кухні), тату-салон, барбершоп, лаунж-зона та бар. В арт-частині фестивалю візьмуть участь 10 відомих вуличних художників з усієї України.Underside Ukraine

Хедлайнером вечора стане всесвітньо відомий бітмейкер і особа гучної угруповання #AVG – Матвій Ларіоненко (4EU3). Саме він зі своїми друзями вперше на території СНД влаштував вечірки за участю таких світових зірок, як Hucci, Lil Jon, TroyBoi, Stooki Sound, Tropkillaz і Waka Flocka Flame.

Детальну інформацію ви знайдете на офіційному сайті фестивалю, а також на сторінці ВКонтакте.

Перші вихідні літа. Арт-простір Parkovka (вул. Ізюмська, 7). Чекаємо всіх!

Купити квитки можна тут