fbpx

Благодійний проект «Бали добра» спільно з ФОРА

Раді анонсувати старт спільного проєкту з нашими постійними партнерами ФОРА. Люди літнього віку витрачають майже всю свою пенсію на ліки та сплату за житлово-комунальні послуги. Часто вони не мають змоги придбати навіть найнеобхідніше – продукти харчування та засоби гігієни. І далеко не всі бабусі з дідусями мають рідних, які можуть допомогти. Та можемо допомогти ми з вами.

В рамках підтримки програми фонду «Гідна старість» наші партнери з ФОРА створили благодійний проект «Бали добра», де кожен гість магазинів Фора може допомогти самотнім бабусям та дідусям придбати найнеобхідніше.

“Ми у Lets Help вже 6 років системно покращуємо життя людей літнього віку. І завжди раді, коли до допомоги долучаються відповідальні бізнеси. Ми щиро вдячні ФОРА за постійну підтримку.

Проєкт “Бали добра” дає можливість допомагати бабуням та дідуням в один клік прямо у застосунку. Чим простіше допомогти, тим більше благодійників долучаються, а отже ми зможемо підтримати ще більше самотніх літніх людей по всій Україні”- зазначила голова фонду Ольга Бондаренко.

Усі накопичені завдяки проектові бали конвертуються в бонуси. Їх благодійний фонд використає на придбання продуктів та засобів гігієни для самотніх малозабезпечених людей поважного віку.

За три тижні тестового режиму роботи проекту більше 700 гостей ФОРА долучилися до проекту та допомогли зібрати понад 6500 гривень. Долучайтеся і ви! Робіть покупки у ФОРА та підтримуйте літніх людей.