fbpx

Благодійна поїздка у Переяслав-Хмельницький з волонтерчиками

21 жовтня команда Let’s help разом із волонтерчиками здійснила чергову поїздку у геріатричний пансіонат у Переяславі-Хмельницькому.

Волонтерчики та підопічні пансіонату готували смаколики, танцювали і співали, робили букети із листя і багато спілкувались. ід час поїздки ми передали для літніх людей настільні ігри, пластилін, набори для вишивання, системи Т2, ліхтарі у випадку аварійного вимкнення світла, засоби побутової хімії, солодощі. У подарунок від пансіонату волонтерчики отримали вареники з м’ясом та пиріг із яблуками.

По дорозі в пансіонат діти грали в ігри, а коли їхали назад, одягали “шапку чарівника” і уявляли, щоб вони могли зробити для літніх людей, якби були чарівниками.

Окрім яскравих вражень, діти отримали особливу футболку та значок волонтерчика Let’s help, а ще пообіцяли піклуватись про бабусь та дідусів.

Висловлюємо подяку компанії Арома Кава за надані для поїзди чізкейки, Санті Дімопулос за фрукти, а також усім благодійникам, що пожертвували кошти на підгузки для дорослих.