fbpx

«BLACK BOX Львів» вже зовсім скоро. Поспішайте долучитися!

20 жовтня 2016 року о 19:00 у Львові в приміщенні готелю «Панорама» (проспект Свободи, 45) відбудеться благодійна вечеря «BLACK BOX Львів». Захід проводиться з метою придбання принтеру Брайля для Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ». Вартість обладнання становить 260 тисяч гривень.

У заході візьмуть участь 70 відомих львів’ян, серед яких – представники бізнесових та політичних кіл регіону, громадські діячі. Ведучим виступить відомий львівський шоумен і доброчинець Юрій Федечко. Настрій вечері створюватиме талановитий цимбаліст, учасник конкурсу «Україна має талант» Петро Сказків.

Усі бажаючі можуть доєднатися до кола учасників вечері. Вартість запрошення – 3 тисячі гривень.

«BLACK BOX» – це всеукраїнський благодійний проект, що має на меті наповнити спеціалізованою літературою бібліотеки та школи для незрячих людей шляхом придбання принтерів Брайля у найбільші обласні центри України. Проект передбачає організацію у різних містах України гала-вечерь для представників місцевої еліти, де відвідувачі не просто жертвують кошти на благодійність, а й на декілька годин занурюються у повну темряву, що дозволяє їм доторкнутися до світу незрячих людей. «BLACK BOX» став найкращим інноваційним проектом на всеукраїнських конкурсах «Ukrainian Event Awards» та «Благодійна Україна – 2015».

Організатор проекту «BLACK BOX Львів» – Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо», партнери – ГК «Ліга», готель «Панорама», Львівська майстерня шоколаду, Асоціація адвокатів «Juscutum», інформаційні партнери – Clock Creative Lab, компанія «Біг Медіа», «ЛігаБізнесІнфо», «Канал 24», Радіо Люкс, «Леополіс», «Львівська газета», Zaxid.net.

Докладніша інформація за телефонами: (044) 221-61-21, (063) 97-78-078. Для отримання запрошення в найзручніший спосіб, необхідно залишити свої контакти за вказаними телефонами або написати на електронну пошту office@letshelp.com.ua.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном (063) 97-78-078, електронна пошта office@letshelp.com.ua. Перші п’ять акредитованих журналістів отримають можливість стати учасниками акції та повечеряти із зав’язаними очима.

|
Поділитися в соц. мережах: