fbpx

Відчуй як жити у темряві

Сьогодні всесвітній день зору!На жаль, не кожний з нас цінує те що має. Є люди, які так само як і ми хочуть щодня бачити обличчя рідних, дивитися на захід сонця, розрізняти кольори… Але вони змушені жити інакше. У повній темряві. Наша Благодійна організація “Давай Допоможемо” взяла під опіку саме таких людей. Ми допомагаємо діткам з Охмадит знову побачити: вже зібрано кошти на операції Герасименко Дарії, Кушинову Ярославу, Пинянській Наді, Кривой Данилу і Шокоту Данилу. Всі дітки отримали штучний кришталик і бачать. Ще одними підопічними нашого фонду є Спілка спіпих Києва, які отримують постійну допомогу та підтримку від нас. 

27 жовтня ми організовуємо благодійну вечерю BLACK BOX, щоб познайомити трохи ближче зі світом незрячих людей і дати відчути всім присутнім, як це жити у темряві. Відчуйте ті почуття, які відчувають незрячі люди кожного дня, прийдіть на вечерю і допоможіть зібрати кошти на:

  •  Принтер Брайля для спілки сліпих міста Києва (в центрі для незрячих за допомогою цього принтера друкують шкільні книги в 6 українських школах для незрячих дітей, на даний момент книги не друкуються).
  • Потребують нагальної операції по заміні штучних кришталиків: Макаренко Дарина (5 років, м. Житомир), Стасюк Михайло (8 років, смт. Тараща), Пономарьов Михайло (5 років, смт. Буча.

Вартість благодійної вечері – 100$

Детальна інформація за телефоном: (044) 221-61-21

|
Поділитися в соц. мережах: