fbpx

Безкоштовний концерт Алли Кудлай в Жовтневому палаці

11 травня відбувся безкоштовний концерт Алли Кудлай в Жовтневому палаці для 1800 бабусь та дідусів пенсійного віку. Наш фонд Let’s help потурбувався не тільки про літніх людей, які мешкають у м. Києві а й про жителів геріатричних пансіонатів : 11 автобусів привезли майже 300 дідусів та бабусь з різних куточків Київської області.

З чудовим настроєм старенькі  заходили у Жовтневий палац та з нетерпінням чекали на виступ Алли Кудлай, котру як виявилось, обожнюють та знають її пісні.

Сама ж Алла вразила усіх присутніх запальним виступом, адже між піснями розважала глядачів у залі гумористичними замальовками зі свого життя.

У другій частині концерту на сцені з’явився Максим Кудлай та заспівав проникливих пісень зі свого репертуару, а на завершення Алла та Максим Кудлай співали дуетом –  викликали сльози розчулення у глядачів.

 

Благодійний фонд Let’s help вже вдруге організовує концерт у рамках програми Гідна старість – насичене життя для людей пенсійного віку та дідусів та бабусь, що опинились у геріатричних пансіонатах (будинках для літніх людей).

Такі концерти мають велике значення, адже майже кожен з них не мають змоги відвідувати подібні заходи.

 

“Let’s help!” протягом 4 років системно працює з геріатричними пансіонатами. За ці роки ми зрозуміли, що необхідно кардинально міняти систему діяльності таких закладів, щоб люди, які проживають там, змогли жити, а не чекати смерті. У 2017 році фонд ініціював програму «Гідна старість» – програма якісних змін життя для літніх людей в геріатричних пансіонатах.

Збирати благодійну допомогу для людей похилого віку – дуже важко. Люди більш охоче допомагають дітям, підсвідомо вважаючи, що підтримувати потрібно майбутнє. Але майбутнє кожного з нас – це і є старість. Ми всі будемо бабусями і дідусями.

Умови, в яких живуть люди в таких будинках, не мають нічого спільного з розумінням людської гідності: металевий посуд, відсутність елементарних побутово-гігієнічних умов (мобільні туалети, стандартні санвузли, душ для тих, хто пересувається на візку тощо), ліжка-ровесники Сталіна, постільна та особиста білизна часів трест-драйву першого “Москвича”, кричуща нестача ліків, відсутність можливості проведення дозвілля.

«Гідна старість» – програма “приведення до тями” геріатричних пансіонатів у Київській, Черкаській, Чернігівській та Львівській областях. Фонд ставить за ціль почати працювати з геріатричними пансіонатами Чернігівської, Сумської, Полтавської та Винніцької областей.

Команда Фонду поставила перед собою наступні завдання: встановити кожному підопічному кнопку виклику персоналу; оновити ліжка; придбати нові комплекти постільної білизни; закупити сучасні санітарні засоби; забезпечити специфічними побутовими засобами; зробити косметичний ремонт та оновити комунікації за потребою; створити атмосферу домашнього затишку; запровадити навчальні програми для персоналу.

Ми розділили програму “Гідна старість” на 3 напрямки, щоб кожен охочий міг долучитися саме до тієї частини, яка найбільше відгукується у душі:“Комфортне життя”, “Насичене життя” та “Здорове життя”