fbpx

АНОНС: В КИЄВІ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ОБ’ЄДНУЮЧИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Як часто Ви зустрічаєте на вулиці дітей з особливими потребами? А як часто ці діти можуть грати, спілкуватися та проводити час серед своїх одноліток? Ми їх так рідко бачимо на вулицях, наче їх не існує. Але в Києві проживає близько 12 000 дітей-інвалідів та функціонує всього  2 дитячі майданчика!

Неможливо побудувати зріле суспільство рівних прав та можливостей обмеживши життя 12 000 дітей. Ці діти мають право на дитинство серед однолітків: на вулицях міста, в школах, садочках та дитячих майданчиках, де вирують радість, веселощі та посмішки, де атмосфера спонукає до відкриттів та народжується бажання мріяти та досягати.

МБФ “LET’S HELP” та ГК “ЛІГА” щиро запрошують всіх бажаючих на відкриття об’єднуючого дитячого майданчику для дітей в ботанічному саду.

Цей майданчик буде першим в Україні такого формату: об’єднуючим, цікавим для всіх! Діти різних можливостей зможуть тут спілкуватися та знаходити друзів. І це тільки початок!

З радістю чекаємо Вас на відкритті об’єднуючого майданчику, яке відбудеться 2 липня, з 11:00 до 13:00 у Ботанічному Саду ім. Гришка, вхід – безкоштовний.