fbpx

АНОНС: ДНІПРОВСЬКИЙ БІЗНЕС ДОПОМОЖЕ ЛЮДЯМ З ВАДАМИ ЗОРУ

26 жовтня 2017 року о 19:00 у Дніпрі відбудеться благодійна вечеря у повній темряві “BLACK BOX. Дніпро”

Близько 80 відомих дніпрян, серед яких представники бізнесових та політичних кіл регіону, громадські діячі – повечеряють у повній темряві та стануть благодійниками для людей з вадами зору.

Метою проекту “BLACK BOX. Дніпро” є забезпечення спеціалізованою літературою Дніпровської міської громадської організації сліпих “На перекір долі”,  шляхом придбання принтерів Брайля для найбільших обласних центрів України.

За всі роки незалежності випуск літератури для незрячих людей в Україні фінансувався за залишковим принципом. Для дітей, за рахунок державних коштів, видавалося в середньому по одній книзі на рік і це при тому, що в Україні проживає близько 10 000 незрячих дітей.

Проект передбачає організацію у різних містах України гала-вечерь для представників місцевої еліти, де відвідувачі не просто жертвують кошти на благодійність, а й на декілька годин занурюються у повну темряву, що дозволяє їм доторкнутися до світу незрячих людей. Київ, Одеса, Львів – ці міста вже долучилися до проекту та отримали принтери Брайля. На черзі – Дніпро. «BLACK BOX” став кращим інноваційним проектом на всеукраїнських конкурсах «Ukrainian Event Awards» та «Благодійна Україна — 2015».

Організатор проекту “BLACK BOX. Дніпро” – Міжнародний благодійний фонд «Let’s help!», партнери – ГК «Ліга», Асоціація адвокатів «Juscutum», інформаційні партнери – “ЛігаМедіа”, Clock Creative Lab. Захід відбудеться за підтримки Дніпровської міської ради.

Докладніша інформація за телефонами: (044) 221-61-21. Для отримання запрошення в найзручніший спосіб, необхідно залишити свої контакти за вказаними телефонами або написати на електронну пошту office@letshelp.com.ua.

|
Поділитися в соц. мережах: