fbpx

5 та 6 грудня у басейні “Купава” у Броварах відбувся Відкритий чемпіонат з плавання для дітей з інвалідністю “Новорічні старти”

5 та 6 грудня у басейні “Купава” у Броварах відбувся Відкритий чемпіонат з плавання для дітей з інвалідністю “Новорічні старти”

Участь у змаганнях взяли майже 200 юних плавців у віці 6-18 років з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами фізичного та розумового розвитку. Спортсмени з’їхалися з 11 областей України.

Мета заходу: соціалізація дітей з інвалідністю, мотивація на нові звершення.

МБФ Let’s help вже декілька років поспіль є співорганізатором та генеральним партнером чемпіонату. Для учасників змагань Фонд організував захопливу екскурсію Києвом, відвідування кінотеатру та подарунки від партнерів і від себе.

Нагороджували переможців Дмитро Бондаренко, Голова Наглядової Ради фонду Let’s help, Генеральний Директор Групи Компаній “ЛІГА”, чотирикратна олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, начальниця регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Марія Віниченко, паралімпійська чемпіонка з плавання, тренерка Олена Акопян.

Ольга Бондаренко, співзасновниця благодійної організації “Міжнародний Благодійний Фонд Let’s help” розповідає про захід: “Для дітей змагання – це велика радість. Вони цілий рік чекають цієї зустрічі, готуються, тренуються, це можливість зустрітися зі старими друзями, знайти нових друзів. Через спорт вони пізнають радість спілкування.”

Ми безмежно вдячні благодійникам партнерам та друзям Фонду, які зробили для відважних духом це свято незабутнім:

Більше фотосвітлин на сторінці нашого Facebook.

Довідка: Благодійний фонд Let’s Help був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко, засновниками ГК «ЛІГА». Засновники покривають усі адміністративні витрати Фонду, що дає можливість 100% благодійних внесків витрачати на реалізацію програм Фонду. 

Фондом Let’s help здійснюється системна допомога 143 геріатричним пансіонатам у 8 областях України.  Зокрема, в цих закладах замінено металевий посуд на склокерамічний, забезпечується доступ до питної води, закуповується реабілітаційне обладнання, засоби гігієни, постільна білизна та постільні приналежності.  Більше ніж 8000 людей з геріатричних пансіонатів України знаходяться під опікою фонду. У 30 геріатричних пансіонатах встановлено моніторингову систему екстреного виклику, що передається сигналом від ліжка до персоналу.

#універсальне_середовище #LetsHelp #Новорічні_старти