fbpx

23 липня по Україні пройшла п’ята хвиля флешмобу #letshelpbabusya

П’ятий всеукраїнський флешмоб #letshelpbabusya 23 липня підтримали волонтери по всій країні. Флешмоб організовує міжнародний благодійний фонд Let’s help з 2018 року, раніше він був відомий як #letshelpbabushkas. Цього разу до нього приєдналися понад 20 міст і сіл, завдяки участі 208 волонтерів Києва та регіонів. Активні жителі України працювали в 50 магазинах столиці та 34 локаціях Черкаської, Дніпропетровської, Одеської областей, Львова, Чернігова, Чернівців, Івано-Франківська, Полтави, Сум, Житомира та інших регіонів.

У цей день з 9:00 до 14:00 дня волонтери чергували в залах супермаркетів, пропонували людям поважного віку доповнити їх кошика продуктами та оплатити їх покупки.

Мета флешмобу: привернути увагу громадськості до критичної ситуації, в якій опинилися самотні літні люди України. Близько 300 000 пенсіонерів України щомісяця отримують мінімальну пенсійну виплату в розмірі 1564 гривень. Молодій родині цих коштів вистачає на кілька закупівель в супермаркетах або на один похід в ресторан. Але старенькі бабусі й дідусі повинні зі своєї пенсії оплатити комунальні послуги, придбати продукти, ліки.

Приєднатися до флешмобу могли небайдужі з усіх куточків України. У флешмобі традиційно взяли участь відомі люди, лідери думок і блогери. Дар’я Малахова оплачувала покупки пенсіонерів в одному з магазинів Києва.

 

Довідка:

Флешмоб проводить міжнародний благодійний фонд Let’s help з 2018 року. За цей час до акції долучилося більше ніж 500 волонтерів з усієї країни.

Загальна сума, яка була витрачена на оплату чеків під час проведення флешмобів, перевищила 400 000 грн.

Засновники Let’s Help покривають всі адміністративні витрати фонду. 100% благодійних внесків фонд витрачає на реалізацію благодійних програм «Гідна старість», «Універсальне середовище», флешмоб #letshelpbabusya та інших.