fbpx

02.04.2019 відбувся круглий стіл, присвячений реалізації програми “Гідна Старість”

02.04.2019 відбувся круглий стіл, присвячений реалізації програми “Гідна Старість”. 40 учасників, а саме керівники департаментів, геріатричних пансіонатів, та представник Департементу реалізації національного превентивного механізму Ірина Сергієнко, директор МБФ Let’s help Ольга Бондаренко, обговорювали важливі питання, щодо покращення умов проживання людей похилого віку у геріатричних пансіонатах.

В першій половині зустрічі Ольга Бондаренко відзвітувала про надану блогодійну допомогу в рамках програми “Гідна старість” та проведену роботу Фонду протягом півріччя.
Учасники отримали важливу інформацію від Ірини Сергієнко по дотриманню прав людини та покращення життя мешканців геріатричних пансіонатів, гідне відношення до кожного свого клієнта. Представник департементу підкреслила факт того, що кожен підопічний має право на гідне життя.

Ольга Бондаренко розповіла про досвід проведення навчальної програми для працівників геріатричних пансіонатів. Керівники закладів, у свою чергу, надали зворотний зв’язок стосовно результатів навчання та підкреслили важливість навчання для своїх працівників — саме ті знання, які персонал отримує від навчання, істотно покращують мотивацію та ставлення до літньої людини, що проживає у пансіонаті.

Дякуємо усім нашим гостям за жваву дискусію та важливі питання, які були поставлені на обговоренні круглого столу.

|
Поділитися в соц. мережах: