Допомагаємо хворим людям

Ви рідко зустрічаєте цих людей. І не тому що їх мало. Просто їх світ часто обмежується лише вікном на вулицю. Наші міста практично не пристосовані для життя людини з інвалідністю, не облаштовані необхідним обладнанням для їх комфортного житття та пересування. Саме тому людям з обмеженими можливостями так потрібні наше розуміння та підтримка.

Чи можемо ми їм допомогти? Звичайно, можемо! Важливо тільки захотіти і зробити перший крок до цього. Щоб допомогти людям з різними проблемами здоров’я, команда Фонду започаткувала напрям «Давай допоможемо хворим людям». Наші зусилля спрямовані на допомогу дітям із вадами зору, а також органічними ураженнями центральної нервової системи.

Кожен небайдужий може зробити посильний внесок і допомогти хворим людям отримати необхідну підтримку та допомогу. Для здійснення благодійного внеску натисність кнопку «Давай допоможемо!»

Правила і критерії надання допомоги

1. Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо» надає допомогу окремим категоріям хворих людей – це діти з діагнозом ДЦП і діти з вадами зору.

2. Фонд не здійснює діяльність в напрямку роботи з онкохворими та їх рідними.

3. Фонд не фінансує предмети розкоші, не купує житло, не займається пошуками роботи.

4. Фонд надає допомогу виключно через юридичні установи. Фонд не передає фізичним особам кошти, медикаменти, матеріальні цінності тощо.

5. Фонд проводить докладну співбесіду з прохачем і надає допомогу тільки тим, чий запит пройшов вивчення та ретельну перевірку спеціалістами Фонду та залученими незалежними експертами.

6. Діяльність Фонду поширюється тільки на територію, підконтрольну Україні. Також Фонд не працює з контрагентами за межами України.

social
Звіт по програмі
2 підопічні об’єкти
1 510 390 грн.  зібраних коштів
228 підопічних

Всі звіти ми готуємо щомісяця, ви можете ознайомитися з ними в розділі Звітність фонду

Фотозвіт у розділі Фотогалерея.

Проекти