Допомагаємо самотнім пенсіонерам

Сьогодні питання допомоги самотнім пенсіонерам є одним з найгостріших у нашому суспільстві. Люди, які все життя чесно працювали, будуючи наше з вами майбутнє, сьогодні не можуть самі про себе дбати і, доведені до повного зубожіння, залишилися покинутими напризволяще.

У рамках діяльності напрямку «Давай допоможемо самотнім пенсіонерам» наш Фонд надає системну допомогу самотнім літнім людям, які мешкають у 13 геріатричних центраї України (12 у Київській та 1 в Чернігівській області), а також стареньким, які безпосередньо звертаються до нас. Для надання допомоги нашим підопічним ми відкриваємо проекти на сайті і починаємо збір коштів для їх реалізації за допомогою благодійників, соціально відповідального бізнесу та наших партнерів. Ми забезпечуємо наших підопічних усім необхідним – харчами, одягом, гігієнічними та миючими засобами, здійснюємо термінові та нагальні ремонти в будинках престарілих, оплачуємо важливі та термінові операції для пенсіонерів, які вони не в змозі зробити у таких скрутних життєвих обставинах.

Допомогти покинутим літнім людям можна, зробивши благодійний внесок на програму «Давай допоможемо самотнім пенсіонерам», або ж підтримавши один або декілька проектів з нашого списку. За результатами реалізації кожного проекту ми публікуємо фото- чи відеозвіти на нашому сайті та на сторінці у Facebook. Тож Ви завжди можете побачити результат своєї благодійної діяльності.

Для підтримки просто натисніть кнопку«Давай допоможемо!»

social
Звіт по програмі
13 геріатричних центрів під опікою
1041 підопічних самотніх пенсіонерів
351 381 UAH  зібраних коштів
1147 роздано продуктових, гігієнічних та пакетів з ліками

 

Всі звіти ми готуємо щомісяця, ви можете ознайомитися з ними у розділі «Звітність фонду».

Фотозвітність в розділі  «Фотогалерея».

ПОСТІЙНІ ПОТРЕБИ

  • Підгузки дорослі, розміри M, L та XL;
  • Засоби особистої гігієни: зубна паста, зубні щітки, мило, шампунь;
  • Побутова хімія: чистячі, миючі, дезінфікуючі засоби, пральний порошок;
  • Продукти харчування: крупи (різні), цукор, олія соняшникова;
  • Солодощі: зефір, круасани, бісквіти, желейні цукерки.
Проекти