fbpx

“Let’s help!” протягом 3 років підтримує та розвиває першу благодійну дитячу волонтерську ініціативу в Україні “Волонтерчики” основною метою якої є виховання в дітях чуйності, відповідальності та розуміння цінності взаємодопомоги.

Зробити разову акцію та відчути себе героєм круто, але благодійність – це не геройство, це – образ життя.

Ми вчимо дітей не намагатися стати суперменами, а робити маленькі справи, які будуть робити світ іншої людини навколо – кращим.

Ми готуємо концерти, пишемо їм листи, разом малюємо або читаємо вірші, організовуємо пікніки та розмовляємо про життя. Увага та теплі слова – найцінніші дитячі прояви чуйності для цих людей.

Волонтерчики допомагають літнім людям за програмою “ГІДНА СТАРІСТЬ” в будинках для літніх людей, якими опікується фонд.

Також, наші Волонтерчики допомагають дітям-сиротам із дитячих будинків, якими опікується фонд. Діти приймають активну участь в ініціативах фонду: збирають кошти, відвідують заклади та спілкуються з дітьми.

0
будинків для людей похилого віку
0
людей
0
областей України

Створюючи фонд 3 роки тому ми не очікували, з чим зіткнемось в будинках для людей похилого віку: відра, замість мобільних туалетів; зламані залізні ліжка радянських часів; стара запрана дірява постільна білизна; залізний посуд; відсутність реабілітаційного обладнання; стійкий неприємний запах та лякаюча самотність – ось, що живе в цих будинках.

В кімнатах відсутні домашній затишок та речі, які роблять цю кімнату власним домом: фоторамки, квіти, серветки та предмети пам’яті, гарні штори та настільні лампи.

Особисті речі мешканців будинків престарілих – це найдешевші, найпростіші вироби, які часто не враховують ані вікових, ані статевих особливостей. Зрозуміло, що в таких умовах дідусі й бабусі втратили самоповагу до себе, вони не мають ніякого бажання жити, боротися, радіти та мріяти. Левова частка недугів – у нашій голові, вони є відображенням нашого небажання боротися з ними, нашого способу життя, оточення та повсякдення. З комфорту, затишку, охайності почнуть відновлюватися самоповага та бажання жити.

{Projects}
{News program}