fbpx
Запрошуємо стати партнером

Серед друзів та партнерів нашого фонду багато як приватних осіб, так і компаній, що підтримують нашу діяльність та розділяють цінності. У корпоративному сегменті з’являєтеся все більше компаній, що беруть на себе відповідальність не лише за власний продукт і компанію, але й за соціально значущі явища та проблеми.

Допомагати фонду можна не лише грошима, адже є багато способів, якими ви можете змінити цей світ.

Партнерство - це:

Спільні маркетингові проекти – це не лише гарний спосіб публічно заявити про соціальну відповідальність компанії, а й ефективний механізм звернути увагу громадськості на певну проблему.

Плануєте провести тімбілдінг? Тоді рекомендуємо вам спробувати благодійну поїздку до, наприклад, геріатричного центру або дитячого будинку. Спільний досвід добрих справ буде значно кориснішим для команди, аніж стандартні заходи та тренінги.

Благодійні акції є, певно, одним з найефективніших методів вирішення соціальних задач. Ви знайдете тут сотні форм різноманітних активностей: від великих благодійних аукціонів до прямого збору коштів та речей. Разом ми підберемо вам акції відповідного масштабу, все що вимагається від вас – це воля робити добрі справи.

Благодійність замість сувенірів. Що може бути кращим ніж замість чашок та ручок подарувати співробітникам участь у благодійному проекті? Подаруй своїм колегам приналежність до чогось справжнього замість посередніх сувенірів.

Думаєте про довгострокову співпрацю с фондом? Тоді вам варто розглянути ідею представника фонду в офісі – особистого експерта з благодійності, що зможе максимально ефективно планувати і реалізовувати спільні проекти.

Стати партнером

Не знайшли щось підходяще для вашої компанії, але маєте непереборне бажання робити добро? Зв’яжіться з нами й разом ми підберемо для вас відповідний проект і разом ми змінимо цей світ.

(Українська)