fbpx
Історія, місія, цінності
Місія та цінності Фонду

Ці поняття мають важливе значення для кожного з нас: щастя кожної людини, мирне небо над головою, життя в оточенні милосердних та здорових людей в улюбленій Україні.

 

Місія Фонду:

Розвиваємо традиції благодійності в Україні
Об’єднуємо людей
Надихаємо на добрі справи

 

Маленькими кроками змінюємо світ на краще!

«Створюючи Фонд майже три роки тому ми навіть уявити не могли, з чим стикнемося у будинках пристарілих: відра замість мобільних туалетів, поламані залізні ліжка радянських часів, стара запрана білизна, металевий посуд, відсутність реабілітаційного обладнання, стійкий неприємний запах та кричуща відчайдушна самотність. На сьогодні, ми на 100% забезпечили цілодобовий доступ до питної види, замінили металевий посуд на керамічний у всіх будинках для літніх людей Київської області та у деяких – Черкаської» 

ОЛЬГА БОНДАРЕНКО, Голова правління

Засновники Фонду

“Let’s Help!” був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко, засновниками ГК «Ліга», яка з 1991 року працює на ринку України.

“Ми завжди підтримували людей і у 2015 році, після трагічних подій в Україні, всією сім’єю вирішили, що допомога повинна стати системною.  Зусилля нашого Фонду спрямовані на покращення життя тих, кому найтяжче: самотнім літнім людям, дітям-сиротам, хворим людям.

Ми залучаємо наших партнерів, рекламодавців, користувачів та друзів групи, оскільки тільки той, хто щодня створює цінність, здатен змінювати світ на краще. Ми – поза політикою та не використовуємо роботу Фонду для свого піару, ми своїми діями демонструємо іншим розуміння соціальної відповідальності. Не можна стояти осторонь і чекати, коли настане краще життя.

Гарантуємо надійність і чесність “Let’s Help!”. Ви можете бути впевнені, що всі 100% ваших коштів підуть на благодійність, тому що всі адміністративні витрати фонду взяли на себе ми, засновники.”

 З повагою, сім’я Бондаренко

Історія Фонду
2018

25.02.2017

“LET’S HELP” ЗІБРАВ 2 814 243 ГРИВНІ ЗА ДОПОМОГОЮ БЛАГОДІЙНОЇ ГАЛА-ВЕЧЕРІ WHITE BOX

25.02.2017

Флешмоб #ГіднаCтарість у соціальних мережах, приурочений до старту програми «Гідна старість». Акція набула широкого розголосу, до неї долучилися багато користувачів мережі Facebook, які розповіли, як у їхньому розумінні виглядає #ГіднаCтарість.

25.01.2017

Старт першої в Україні великої благодійної програми «Гідна старість», спрямованої на системне покращення життя самотніх літніх людей у будинках престарілих. Програма розрахована на три роки, в її рамках планується виконати широкий фронт робіт – від заміни посуду та постільної білизни до ремонту приміщень.

2017

05 - 07.02.2016

Відкриття Клумби-Янгола в Києві. На перший день народження ми подарували усій громаді Києва клумбу у вигляді Янгола – символу Фонду. Арт-об’єкт розташований на проспекті Перемоги, в районі станції метро «Берестейська»

05 - 07.02.2016

Фотовиставка «Світ очима самотності». Унікальний фотопроект про життя у закладах, якими опікується Фонд. Фотопроект презентує зворушливі фото бабусь і дідусів, дітей-сиріт та відверто представляє їхній побут. Постійна сторінка проекту на порталі ЛІГА.net – http://www.liga.net/projects/loneliness/
2016

21.04.2015

Заснування МБФ “Let’s help!”

2015