Decent Old Age

У Київській області 591 особа знаходиться під опікою держави у загальних та спеціалізованих будинках престарілих. Переважна більшість з них покинуті, самотні, хворі, вони не можуть самостійно обслуговувати себе і потребують постійної уваги та догляду.

Цим закладам катастрофічно не вистачає фінансування. Умови перебування людей у них ганебні. Стареньким часто не вистачає елементарних речей – памперсів, білизни, засобів особистої гігієни, одягу, посуду тощо. Не кажучи вже про елементи комфорту, затишку і як наслідок – позитивних емоцій та гарного настрою.

Фонд «Давай допоможемо» знає про проблеми самотніх стареньких не з чуток, адже опікується 12 геріатричними закладами Київщини. Протягом 1,5 років ми системно працювали з будинками престарілих і дійшли висновку, що одними памперсами і солодощами ситуацію не покращити. Для того, щоб досягти нашої мети – створити для мешканців будинків престарілих гідні умови життя, скрасити їх побут, подарувати їм радість і щасливу старість, яких сьогодні вони позбавлені, – потрібні кардинальні і глобальні кроки.

591 людина – це 591 доля. Вони віддали країні та суспільству усіх себе, свою працю, свої знання і вміння. І на старості років опинилися викинутими на узбіччя життя. Вони самотні і покинуті, але не завжди одинокі – в багатьох є рідні. Інша справа, що старі і немічні люди нікому не потрібні. Простіше здати таку людину під опіку держави, аніж самому доглядати її.

Самотніх літніх людей зазвичай обходять стороною і спонсори, і благодійники, і держава. Одні не розглядають цю категорію потребуючих як об’єкт надання допомоги, адже «треба дивитися у майбутнє, а ці люди уособлюють минуле». Другі обирають інші пріоритети соціальної діяльності, здатні принести швидшу віддачу та більш вигідні інвестиції у престиж. Тема старих покинутих людей невдячна і болюча, займатися нею можуть лише справжні доброчинці.

Фонд «Давай допоможемо» ставить перед собою амбітну мету: створити атмосферу рідної домівки для покинутих літніх людей, дати їм можливість гідно провести останні роки свого життя. З цією мето Фонд розпочинає програму «ГІДНА СТАРІСТЬ», у рамках якої поступово покращуватиме життя самотніх літніх людей в будинках престарілих Київщини.

Фонд планує виконати широкий фронт робіт з метою створення комфортних умов перебування стареньких: від закупівлі необхідних речей, засобів гігієни і посуду – до заміни меблів, ремонту приміщень та оновлення основних комунікацій.

На реалізацію проектів, запланованих у рамках програми, потрібно близько 30 мільйонів гривень. Це значні кошти, але вони допоможуть зробити закат життя стареньких Київщини спокійним і безхмарним.

social
Що ми хочемо зробити

1. Встановлення для кожного мешканця будинків престарілих кнопки виклику персоналу.

2. Оновлення ліжок та постільної білизни.

3. Заміна металевого посуду на сучасний, який не б’ється.

4. Закупівля сучасних санітарних та специфічних побутових засобів.

5. Косметичний ремонт та оновлення основних комунікацій.

6. Створення атмосфери домашнього затишку.

7. Створення кімнат дозвілля.

8. Тренінгова програма для персоналу геріатричних центрів.

12 геріатричних центрів – учасників програми
591 підопічних самотніх пенсіонерів
30 000 000 UAH  орієнтовна вартість програми

Зі звітами по програмі ви можете ознайомитися у розділі «Звітність фонду»

Фотозвіт в розділі  «Фотогалерея».

Projects
 • Різдвяна ельфійська майстерня
   
  Зібрано:
  31 004 UAH
  Необхідно:
  80 000 UAH
 • Worthy old age. Healthy life
 • Worthy old age. Comfortable life
 • Worthy old age. Interesting life
 • Decent old age
 • Останнє ліжко
   
  Зібрано:
  260 755 UAH
  Необхідно:
  2 019 213 UAH
 • Чарівна кнопка
   
  Зібрано:
  108 030 UAH
  Необхідно:
  266 623 UAH
 • Улюблена чашка
   
  Зібрано:
  162 200 UAH
  Необхідно:
  162 200 UAH
 • Важливі дрібниці
   
  Зібрано:
  416 952 UAH
  Необхідно:
  3 828 452 UAH
 • Ходунки. Столики. WC
   
  Зібрано:
  46 543 UAH
  Необхідно:
  1 937 165 UAH
 • Змістовне дозвілля
   
  Зібрано:
  82 098 UAH
  Необхідно:
  534 500 UAH
 • На ремонт
   
  Зібрано:
  2 040 UAH
  Необхідно:
  14 000 000 UAH
 • Private: Навчання персоналу
   
  Зібрано:
  370 UAH
  Необхідно:
  100 000 UAH
 • Подаруй тепло!
   
  Зібрано:
  161 612 UAH
  Необхідно:
  161 062 UAH