fbpx

Усі ми родом з дитинства. У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти і сімейні свята. Ці спогади залишаються з нами протягом усього життя. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовились батьки. Безпорадна крихітка залишається на одинці з жорстоким навколишнім світом, у якому так мало любові, турботи та безпеки…

Ми надаємо ,на постійній основі, гуманітарну допомогу 7 закладам. Це інтернати, сиротинці, центри соціально-психологічної реабілітації та спеціалізовані дитячі будинки. Фонд організовує святкові заходи для дітей з метою їхньої соціальної адаптації, здійснює ремонти в закладах, закуповує продукти харчування, ліки й медичне обладнання. З цією метою ми відкриваємо відповідні проекти на сайті Фонду та у соціальних мережах і збираємо кошти за допомогою благодійників, соціально відповідального бізнесу та наших партнерів.

Ви можете допомогти зробивши благодійний внесок на програму «Давай допоможемо дітям-сиротам», або ж підтримавши один чи декілька проектів з нашого списку. За результатами реалізації кожного проекту ми публікуємо фото- чи відеозвіти на нашому сайті та на сторінці у Facebook.

{Projects}
{News program}