Допомагаємо безпритульним тваринам

У сучасному світі друзі наші менші не можуть обійтись без любові та опіки. Проте через людську жорстокість та байдужість велика кількість невинних та безпомічних тваринок потрапляє на вулиці, де їм залишається лише сподіватися на милість добрих сердець.

За напрямом «Давай допоможемо безпритульним тваринам» наш Фонд на постійній основі здійснює фінансову та гуманітарну підтримку двох великих притулків – «Сіріус» та КП «Притулок для тварин» (смт. Бородянка), де мешкають близько 3 тисяч собак та котів. Ми допомагаємо у закупівлі для безпритульних тварин кормів, ліків, обладнання для медичного кабінету, задоволення інших нагальних потреб. Таким чином притулки мають можливість забезпечити якомога більше чотирилапих підопічних усім необхідним, аж поки їх не заберуть до нових сімей.

Підтримати пухнастих Ви можете, зробивши благодійний внесок на програму «Давай допоможемо безпритульним тваринам», або ж підтримавши один чи декілька проектів з нашого списку. За результатами реалізації кожного проекту ми публікуємо фото- чи відеозвіт на нашому сайті та сторінці у Facebook. Тож Ви завжди зможете побачити результат своєї благодійної діяльності.

Допомогти безпритульнім тваринам дуже просто: натисніть кнопку «Давай допоможемо!» та зробіть свій благодійний внесок!

social
Звіт по програмі

 

2 підопічні притулки
51 788  грн. зібраних коштів
2750 підопічних тварин

Всі звіти ми готуємо щомісяця, ви можете ознайомитися з ними в розділі «Звітність фонду».

Фотозвітність в розділі  «Фотогалерея».

 

ПОСТІЙНІ ПОТРЕБИ

Посуд: відра, миски металеві, тарілки, стійки для мисок;

Найшийники, повідки, ковдри, пледи, підстилки;

Ліки, шприці;

Корм для собак, котів;

Іграшки для тварин, машинки для стрижки тварин;

Технічний інвентар: граблі, лопати, молотки, кусачки, плоскогубці.

Проекти