Життя через вікно
DSC_7958
 
Зібрано:
43 946 UAH
Необхідно:
43 946 UAH

Кожного дня ми кудись поспішаємо: на роботу, за дітьми в садочок, в магазин… Дуже втомлюємося і мріємо полежати вдома і відпочити. А деякі люди нам можуть тільки позаздрити, що ми можемо виходити із своїх власних кімнат, дивитися на світ довкола нас, спілкуватися, дихати свіжим повітрям на вулиці. У такій пасці, замкнуті у своїх кімнатах на старості,  опинилися літні люди з Горностайполя. Сьогодні тут проживає більше 70 людей похилого віку, з них більша частина  – інваліди, багато хто не встає з ліжка, тому вимагають особливого догляду. Друга половина пересувається у інвалідному візку. Разом з тим і вони не перестають цінувати життя.

Вони всі розміщенні на другому поверсі будівлі; ліфт, який за планом, повинен був бути, але як часто буває – забули добудувати та запустити, так і залишився недобудованим. На другий поверх пандусів немає, людина на інвалідному візку просто не може спуститися самостійно, а обслуговуючий персонал – це майже всі жінки, не мають просто фізичних сил виносити хворих та літніх людей на руках на вулицю. Тому наш Фонд розробив проект по ремонту спеціального ліфта у Горностайпільському будинку-інтернаті для літніх людей.

Вартість ремонту ліфта – 43 946 грн.

Разом з Вашою допомогою ми відремонтували ліфт! Старенькі вже виходять на вулицю, гуляють, спілкують і просто гріються на сонечку!

Ви можете ознайомитися з відео щодо цього проекту за посиланням!

            

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
5 446 UAH
Засновник /
38 500 UAH
ТОВ "ЛІГА:ЗАКОН" /