Жити без болю
Фото1
 
Зібрано:
4 270 UAH
Необхідно:
85 000 UAH

Майже 25 років Олена Григорівна живе зі складним діагнозом: ревматоїдний артрит, поліартрит, серепозитивний, активність середнього ступеню (DAS 28 – 4,44) з ураженням суглобів кистей, променево-зап’ясткових, ліктьових, плечевих, кульшових, колінних, гомілковоступневих, суглобів ступнів, рентгенологічна стадія III-IV, загострення. СФН, II-III. Остеопороз кісткової структури. Розповсюджений остеохондроз хребта, деформуючий спондильоз, з переважним ураженням попереково-крижового відділу, грижа між хребцевого диску L5-S1, правобічна люмбоішалгія, стадія загострення. Хронічний міофасциальний синдром. Порушення функцій хребта I-II ступеню.

Нестерпні болі, роки лікування, безліч операцій та реабілітацій,  – ось, з чого складається життя жінки 25 років. Олена Григорівна захворіла одразу після народження донечки, в 1992 році. Через тиждень після народження почали опухати пальці на руках, потім лікті, плечі, пальці ніг, коліна і кульшові суглоби За два тижні вона вже не могла ходити. Всі суглоби були опухлі, почалась різка деформація кісток. Олена Григорівна проходила лікування в лікарнях по всій Україні: м.Київ у Жовтневому районному медичному об’єднанні, Чернігівський обласній лікарні, Коропський районній лікарні. У 1997 році жінці зробили операцію: субтотальну резекцію правої долі щитовидної залози з перешийком. Після загибелі її чоловіка у 2007 році різко почали руйнуватися суглоби на ногах.

І знову почалося життя в лікарнях. Цього разу –  в Інституті патології хребта та суглобів ім.Ситенка (м.Харків). 3 операції за 4 роки було зроблено в цьому інституті, реабілітації та лікування. У 2008 року була проведена перша операція по заміні ендопротеза правого кульшового суглобу. У 2009 році 1була проведена друга операція по заміні правого колінного суглобу, де були ускладнення (перелом внутрішньої правої кістки) в зв’язку з остеопорозом кісток. У 2011 році була проведена третя операція по заміні лівого колінного суглобу. Весь цей час Олена Григорівна приймала ліки від запалення суглобів, препарати кальцію, ліки для щитовидної залози. Й жила надією, що все страшне позаду. Що більше не буде ніяких операцій.

У січні 2017 року Олена Григорівна відчула різкий біль в області хребта і правого кульшового суглобу. Після лікування і обстеження лікарі підтвердили необхідність заміни пари тертя на правому кульшовому суглобі. А це знову операції, знову лікарні, лікування, реабілітації.

Не сонечко будить жінку щоранку, а нестерпний біль. Виснаженна, втомлена, змучена, безсила. Але з надією в серці, що ще буде жити здоровою, ще зможе ходити та дарувати увагу та турботу дочкам та онуку.

Олена Григорівна має двох дочок Ірину та Аллу та стареньку матір Раїсу Трофимівну, якій вже 81 рік. На нову операцію жінці потрібно 85 000 гривень. Пенсія Олени Григорівни складає 2 000 гривень, її матері – 1 600 гривень. Дочка Ірина не працює, знімає квартиру в Києві та лікується, в неї теж є проблеми з суглобами. Дочка Алла з сином та чоловіком живуть в селі Деснянське та мають 10 000 гривень на місяць сімейного доходу.

Родина виснажена, за стільки років лікування та шукає допомогу небайдужих людей.

Вартість операції становить 85 000 гривень.

*Сума на сайті складає 85 000 грн — включена вартість комісії за переказ коштів

** У разі перевищення вказаної суми, кошти будуть переведені на активні проекти Фонду на наш розсуд

 

Ви можете здійснити платіж* одним із таких способів:
Платіжна система LiqPay

Введіть імя, яке буде показане на сайті у списку благодійників

Ви можете здійснити благодійний внесок, скориставшись платіжною карткою будь-якого банку, в т.ч. карткою ПриватБанку
1. Ви можете перерахувати кошти безпосередньо з платіжної картки через платіжну систему LiqPay
2. Ви можете скористатися системою Приват24, якщо Ви є клієнтом ПриватБанку
3. Ви можете оплатити через термінал ПриватБанку, розміщений у будь-якому зручному для Вас місці – для цього створіть платіж, запам’ятайте його номер та оплатіть готівкою безпосередньо через термінал. Детальніше див. інструкцію.

Платіжна система «Pay2You»
Терминал «ПриватБанк»
Let’s help Boxes
Ви можете здійснити благодійний внесок готівкою, пожертвувавши банкноти безпосередньо у Let’s help Box в одному з наступних місць, де розміщені ящики
*Пожертвування з призначенням платежу «Благодійний внесок» буде використано як цільове фінансування на реалізацію статутних програм та утримання фонду.
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
1 250 UAH
N /
100 UAH
Ярослав /
250 UAH
Дарья /
1 000 UAH
Настя /
250 UAH
Eлена Рудь /
70 UAH
Ольга /
100 UAH
Лариса /
250 UAH
Оксана Т. /
400 UAH
Максименко Марта /
250 UAH
Т /
250 UAH
OleniOleni /
100 UAH
Olga /