Щастя сім’і Ярослава крізь біль
 
Зібрано:
13 340 UAH
Необхідно:
13 320 UAH

Фото1859Є такі життєві історії, від яких стискається серце. Історія сім’ї Кушинових – одна з таких. Тато, мама та троє діток. От-от народиться найменший, якого згодом назвуть Ярослав. Коли Ярославу було 11 місяців, мама помітила, що очки хлопчика помутніли і він почав погано бачити. Лише згодом з’ясувалося, що у хлопчика вроджена катаракта – він не зможе бачити зовсім нічого. Єдиним спасінням для хлопчика і родини була операція по пересадці штучного кришталика. Почалися численні обстеження, аналізи, лікарні по різних містах України. Мама змушена була залишати дітей і їхати з хворою дитиною до іншого міста на тривалий час – аби тільки Ярослав почав бачити. В якийсь момент тато не захотів більше піклуватися про родину і хвору дитину, та пішов з сім’ї.

Друзі, уявіть тільки, як може почувати себе жінка, яку залишив чоловік – залишив саму з чотирма дітьми, коли старші ще ходили до школи, а молодшому потрібен був постійний догляд через хворобу очей. Мама сама дуже хотіла виховати дітей і дати їм все, що може.

Неймовірними зусиллями матері, Ярославу у 3 роки зробили операцію на лівому очку. Він може бачити хоча б одним оком, навчається у школі і мріє про повноцінний зір. Таїсія Василівна дуже хоче самотужки зібрати кошти синові на операцію – але сама, з чотирма дітьми вона ледве знаходить гроші на їх виховання. Нещодавно у неї самої знайшли онко-захворювання. Щоб жінці зробили операцію з видалення пухлини, вона змушена була взяти кредит у банку. Адже тато увесь цей час зовсім не допомагає ні родині, ні хворому хлопчику.

Ярослава вже прооперували і він бачить правим очком. Родина більше року чекала на безкоштовний штучний кришталик і завдяки вашій небайдужості хлопчик тепер повноцінно бачить! Бажаємо Ярославчику всього найкращого!

          

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
2 000 UAH
Е /
5 000 UAH
Евгении /
3 580 UAH
Інкасація Lets help Box /
100 UAH
SG /
100 UAH
Катя /
200 UAH
Анна /
100 UAH
андрей /
10 UAH
Юрий /
500 UAH
Роман /
100 UAH
Ольга /
100 UAH
Інна /
50 UAH
Анастасия /
500 UAH
Наталья /
1 000 UAH
Olya /