Ліжко – це увесь його світ!
 
Зібрано:
3 760 UAH
Необхідно:
18 900 UAH

Олегу 34 роки! Попереду майбутнє, багато мрій і сподівань… шалений захват і безтурботність підштовхнули  його одного літнього вечора плигнути разом з друзями у річку…

Переламаний хребет, зруйновані мрії, інвалідність і паралізоване існування… Такими стали наступні 13 років хлопця після того стрибка.

Друзі, тільки уявіть – протягом довгих 13 років у хлопця паралізоване усе тіло нижче шиї. Рухати він може лише однією правою рукою. Усі ці довгі роки Олег майже не виходив на вулицю. Від постійного лежання у нього розвинулися численні пролежні по тілу, які ще більше ускладнюють хлопцю життя. Він зовсім не рухається, потребує особливого догляду. Батьки Олега вже зовсім старенькі – не маються ні сил, ні коштів турбуватися про сина-інваліда. Тому віддали його до пансіонату для інвалідів у Ржищеві.

Та у закладі ледве вистачає коштів на їжу, отже про спеціальне обладнання годі й мріяти. Навіть в такій трагічній життєвій ситуації хлопець залишається дуже позитивним, усміхненим і вірить у своє щасливе майбутнє.

Друзі, Олегу дуже потрібне функціональне ліжко і протипролежневий матрац! Це дасть йому змогу  рухатися, і позбутися нарешті пролежнів по усьому тілу!

Вартість функціонального ліжка і протипролежневого матрацу складає 18 900 грн.

Навіть Ваші 10 або 50 гривень допоможуть хлопцю відчути інше життя!

Для допомоги хлопцю, натисніть кнопку «Давай допоможемо!»

* У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
200 UAH
Elena Sh /
200 UAH
Olga /
100 UAH
Ирина /
200 UAH
Анонім /
300 UAH
Ирина /
60 UAH
Андрій /
100 UAH
SG /
1 500 UAH
Marina /
100 UAH
андрей /
1 000 UAH
анонимно /