Втілимо в життя мрію сиріт!
1
 
Зібрано:
38 062 UAH
Необхідно:
36 496 UAH

01 червня, в день захисту дітей, наш Фонд спільно з волонтерами організовує чудове свято для 90 дітей з 5 дитячих будинків. Для незабутніх емоцій і щасливих моментів, в рамках святкування запланована поїздка до Київського дельфінарію «Немо», екскурсія по місту і звичайно обід у ресторані. Прийняти таке рішення допомогли нашій команді самі крихітки, вибравши майже одноголосно дельфінарій, а працівники дитячих будинків кажуть, що вони вже з нетерпінням чекають першого числа.

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади залишаються з нами впродовж всього життя і є своєрідною реліквією. За даними психологів, характер людини формується в перші 5-7 років життя, і її подальша доля в великій мірі залежить від того, якими вони були.

Нам, цілком благополучним людям, тяжко уявити, що саме відчуває маленька дитина, від якої відмовились батьки. І майже безпорадна істота залишається сам на сам з жорстоким навколишнім світом, у якому так мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати сім’я, якої у крихітки тепер не існує…

Щоб допомогти дітям-сиротам зберегти віру в добро та наповнити їхні життя радісними враженнями нам  необхідно зібрати  35 780 грн. 

Ми щиро вдячні нашим партнерам – компанії АМІК Україна, які забезпечили перевезення усіх дітей-сиріт, а також Олександрові Абажеру, директору ресторану Burgermax за святковий обід для наших підопічних. Ми дуже раді, що в Україні існує соціально відповідальний бізнес, який очолюють люди з активною громадянською позицією та добрим серцем!

* Сума на сайті складає  36 496 грн. – включена вартість комісії за перерахування коштів.

** У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
17 422 UAH
ПІІ "АМІК" (паливом) /
10 000 UAH
Каканов Сергій /
5 000 UAH
Вовченко Сергій /
500 UAH
1 /
3 500 UAH
StudioWooD /
200 UAH
Михаил Гончаренко /
500 UAH
Oksana /
100 UAH
Юркова Анастасия /
40 UAH
Наталья /
50 UAH
Оля) /
100 UAH
Катерина /
100 UAH
Всеволод /
50 UAH
Тарас Деркач /
500 UAH
Константин /