Великдень – свято добра та надії
zfgLcX_bmrk
 
Зібрано:
6 800 UAH
Необхідно:
6 800 UAH

Друзі, невпинно наближається найбільше християнське свято, яке ми всі так любимо. Традиційно Великдень щасливо проводимо з нашими рідними та близькими. Адже це свято – торжество Життя над Смертю, Любові над ненавистю. Готуючись до цього Дня, неймовірно важливо дарувати добро, тепло, надавати підтримку тим, кому вона так потрібна.

Цьогоріч ми звернули увагу на будинки престарілих, в яких живуть самотні люди, які не матимуть можливості гідно відсвяткувати Великдень.

Саме тому наш Фонд відкриває вкрай важливий проект, в рамках якого буде закуплено 1077 пасочок для 18 будинків престарілих Київської області. Повірте, ми знаємо, як їхнім мешканцям важлива наша з вами увага та можливість бути частиною такого великого Свята.

Повірте, ви будете неймовірно зворушені, побачивши безмежну вдячність кожного з цих літніх людей, – проявлена увага та турбота будуть для них найбільшим подарунком.
Для реалізації нашого проекту потрібно зібрати невелику суму в 20 013 грн. Тож давайте разом зробимо Свято!

Дякуємо всім за підтримку! Завдяки Вам нам вдалося подарувати свято для самотніх стареньких, фотозвіт про яке Ви можете подивитися за цим посиланням.

*Сума на сайті складає 20 413 грн – включена вартість комісії за переказ коштів.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
200 UAH
Ярослава /
1 000 UAH
L /
5 000 UAH
Марина /
200 UAH
Наталья /
200 UAH
Гаращенко Еліна /
200 UAH
shurkakimo /