Рідний теплий садочок
1+
 
Зібрано:
109 432 UAH
Необхідно:
109 432 UAH

Всі ми маємо щасливі спогади з дитячого садочку – місця де ми весело і безтурботно грались, навчались спілкуванню з іншими, були казковими персонажами в виставах та святкових заходах, знайомились з друзями та зустрічали свої перші симпатії.

В селі Центральне Київської області є лише один дитячий садочок, що знаходиться за адресою вул. Центральна буд. 58. В ньому дві досвідчені і віддані справі виховательки з любов’ю та теплом розважають та навчають порядку 30 діточок. За словами Галини Василівни – директору дитячого садочку, дітки залюбки та з радістю проводять там час, пізнають світ, відпочивають та розвиваються.

Проте все так гарно та радісно лише в теплий сезон, і коли літо змінює пізня осінь, ситуація стає зовсім іншою. Все через те, що, в садочку вийшла з ладу вся система опалення і в опалювальний сезон в приміщенні стає неймовірно холодно. За таких обставин багато дітей захворіло, частина батьків вирішила залишити своїх кровиночок вдома, хоча і розуміють наскільки їм важливо вчитись. Таким чином взимку кількість дітей у садочку заледве доходить до половини. Не буде перебільшенням сказати, що це питання є одним з найболючіших та найважливіших для всіх жителів селища, що мають діточок у віці від 3 до 6 рочків.

Здавалось би, що вирішенням цієї проблеми повинна займатись місцева влада, але там в бюджеті, як завжди «немає грошей» навіть на вирішення найактуальніших питань селища. І так буде тягнутись роками, а садочок фактично буде нормально працювати лише в теплу пору року. Тому наш Фонд сміливо взяв на себе вирішення цього питання та вирішив відремонтувати котельню і встановити нові котли.

Таким чином загальна сума становить 109 432,00 грн.

Встигнути зробити ремонт необхідно за період літніх канікул, які проходять в липні та серпні. Давайте разом зробимо такий грандіозний і омріяний подарунок всім діткам і мешканцям селища!

*У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
19 193 UAH
ТРАНСФЕР /
5 000 UAH
Каканов Сергій /
85 239 UAH
Bayer /