Реабілітація для маленької Марійки
Соколова2
 
Зібрано:
7 580 UAH
Необхідно:
7 344 UAH

Ще зовсім крихітна Соколова Марійка, якій лише 1 рік та 4 місяці, дуже потребує нашої з вами допомоги. В зв’язку з родовою травмою бідна дівчинка не в змозі ходити, повзати та навіть сидіти. По завершенню обстежень, лікарі діагностували у неї затримку психомоторного розвитку, спастичний тетрапарез та симптоматичну епілепсію.

Дізнавшись вирок спеціалістів, молоді батьки не переставали боротись за одужання єдиної і такої очікуваної донечки. На щастя, їм поталанило знайти необхідних спеціалістів, які змогли значно покращити стан її здоров’я. Завдяки першому курсу реабілітації, а також дієті, підібраній в Харківському генетичному центрі, у Марійки значно зменшилась кількість приступів та патологічних рефлексів. Це дає її батькам велику надію і нові сили для боротьби, проте за браком коштів, вони вимушені звернутись до нас по допомогу.

Наразі, для ефективного продовження лікування та покращення досягнутих результатів, крихітка повинна чотири рази на рік проходити курс голкотерапії, вакуум та постійно приймати препарати, які приведуть в норму показники амінокислот.

Для оплати курсу реабілітації та ерготерапії нам  необхідно зібрати лише 7 200 грн.

Давайте разом допоможемо маленькій дівчинці отримати шанс на нормальне та здорове життя, адже у неї воно лише починається!

*Сума на сайті складає 7 344 грн — включена вартість комісії за переказ коштів.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
2 700 UAH
Каканов С.В. /
200 UAH
Ольга /
700 UAH
Кафе-кондитерская Reprisa /
960 UAH
Абажер Александр Александрович /
120 UAH
IBIZA /
50 UAH
Юрий /
100 UAH
іра /
50 UAH
Юрий /
250 UAH
Шурка /
200 UAH
Олена /
2 000 UAH
Lena /
250 UAH
Руслан /