Реабілітація для Богданки
Богдана
 
Зібрано:
9 250 UAH
Необхідно:
8 854 UAH

Дорогі благодійники та Друзі, нещодавно до нас по допомогу звернулась мати прекрасної і світлої дівчинки – шестирічної Богданки Великої. З самого народження дівчинка, разом з мамою Василиною, пережила неймовірну кількість важких випробувань долі.

З народження лікарі поставили дівчинці страшний діагноз – ДЦП. Лише в шестимісячному віці крихітка перенесла надважку операцію по звуженню легеневої артерії, а в два рочки ще й операцію на серці. В добавок до всього чоловік Василини покинув її, залишивши на самоті з усіма бідами, що загрожували життю улюбленої доньки.

Проте, не зважаючи на розпачливе становище, після повної корекції серця, дівчинка пройшла курс реабілітації, дельфінотерапії та медикаментозного лікування. Завдяки такій силі та мужності мами Богданки, сьогодні дівчинка вже може самостійно сидіти, старається самостійно їсти та ходити, тримаючись за ручки.

Наразі, за скрутного матеріального становища, Богданка потребує нашої з Вами допомоги для проходження курсу реабілітації Козявкіна, що в м. Трускавець. Для того, щоб дати дівчинці шанс на нормальне життя, нам необхідно зібрати лише 8 680 грн.

*Сума на сайті складає 8854 грн – включена вартість комісії за перерахування коштів.

** У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

 

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
8 650 UAH
Каканов С.В. /
350 UAH
Абдуллаева Замира /
250 UAH
НадеждаЗуб /