ХОЧУ ВІДЧУТИ ТЕ, ЩО ВИ БАЧИТЕ!
 
Зібрано:
137 500 UAH
Необхідно:
137 500 UAH

Якщо Ви можете побачити обличчя своїх рідних, дітей, побачити як все цвіте весною, побачити красиві картини та просто себе у дзеркалі кожного дня… тоді Ви щасливчик! На жаль, є люди, які ніколи не зможуть це все побачити, а лише відчути дотиком руки.

Друзі, хочемо розповісти Вам про місце в Києві, де сліпі від народження люди або ж люди, які в одну мить осліпли, можуть безкоштовно навчатися, працювати, адаптуватися до життя. Центр для людей з вадами зору (“Вікн
о в світ”) за роки свого існування допоміг тисячам сліпих людей. Працює центр за трьома основними напрямками:

  • навчання письму та читанню шрифтом Брайля;
  • сенсорне навчання на телефонах, як сліпим людям орієнтуватися по місту з мапою у телефоні, розрізняти купюри, кольори та багато інших корисних речей;
  • вчать працювати на спеціальних комп’ютерах для сліпих, як можна повноцінно працювати, спілкуватися та взагалі – соціально адаптують сліпих людей.

Ми дізнIndex_Everest-D-v4-front-leftалися, що основна потреба центру наразі – це купівля принтера Брайля (їх старий 1985 року випуску просто перестав функціонувати через поважний вік). За допомогою цього принтера сліпі люди зможуть навчатися, працювати, отримувати зображення в спеціальній випуклій формі. Принтер навіть має спеціальну функцію – відповідно розміщенні точки своєю густотою та висотою вказують, який колір має бути на зображенні. Річ дійсно дуже необхідна для сліпих людей, яким так важко пристосуватися до життя в наш час. Просто поставте себе на місце такої людини, як це – не бачити нічого?!

Вартість принтеру Брайля ViewPlus Cub Jr. – 137 500 грн.

Давайте разом допоможемо сліпим людям у Центрі для людей з вадами зору “Вікно в світ”! Для участі в проекті натисніть кнопку “Давай допоможемо!”

* У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
136 675 UAH
Благодійні внески від фізосіб (BLACK BOX) /
100 UAH
YK /
200 UAH
SG /
500 UAH
Olga /
25 UAH
Катюша /