Порятунок зору для Володимира
дядько copy
 
Зібрано:
11 600 UAH
Необхідно:
11 598 UAH

Коли команда нашого Фонду приїхала з благодійним візитом до Горностайпільського будинку-інтернату для людей похилого віку та людей з інвалідністю, то до нас по допомогу безпосередньо звернувся його житель – Володимир Дмитрович Милокост.

З раннього дитинства у чоловіка була глаукома, але незважаючи на неї він все життя самовіддано і тяжко працював, спочатку на шахті в Луганській області, а після переїзду до столиці – на авіазаводі.  В 2008 році лікарі діагностували у нього ще й катаракту, яка з часом і призвела до повної втрати працездатності. Як результат, отримавши інвалідність, він вже півроку знаходиться в будинку-інтернаті на повному державному забезпеченні. Наразі 59 річний Володимир заледве бачить силуети, а лікарі стверджують що операція необхідна просто терміново інакше недуга загрожує втратою обидвох очей.

Звісно, що в такій ситуації Володимир не має коштів, щоб оплатити власну операцію по відновленню зору і був змушений шукати сторонньої допомоги.

Для того, щоб врятувати чоловікові зір і дати йому таку омріяну можливість бодай самому за собою доглядати нам необхідно зібрати 11’371,01 грн. 

*Сума на сайті складає 11598,43 грн – включена вартість комісії за перерахування коштів.

** У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
900 UAH
Анна /
1 000 UAH
Анна /
2 000 UAH
L /
100 UAH
НадеждаЗуб /
250 UAH
shurkakimo /
5 000 UAH
Каканов С.В. /
2 000 UAH
Lena /
250 UAH
Шурка /
100 UAH
Дарья /