Подих життя Максимки!
 
Зібрано:
20 418 UAH
Необхідно:
20 400 UAH

6 листопада 2013 в  сім’ї Афанасьєвих народився син. Максимка – довгоочікувана дитина, про його появу батьки  мріяли більше п’яти років. Але трапилося горе, коли Максим народилася, він не закричав і його відразу відвезли в реанімацію. Дитині поставили страшний діагноз: Рубцевий стеноз трахеї.  Аномалад  П’єра – Робена у складі Синдрому Стіклера. Носій трахеостоми.  Бронхо – легенева дисплазія.

Малюк не міг повноцінно дихати, і в 1,5 місяці йому провели операцію з установки трахеостоми (трубки в горлі), через яку він тепер дихає. За трубкою потрібен постійний контроль і догляд, мама Максима практично не спить – стежить, щоб в отвір нічого не потрапляло і іноді так трапляється, що їй приходиться кожні 15 хвилин очищувати трубку у горлі Максима, щоб дитина не задихнулася. Прогнози докторів про «нежиттєздатність» Максима не виправдалися, він не тільки почав тримати голову, він почав ходити! Крок за кроком Максимка бореться за нормальне та повноцінне життя! Пеший кров на шляху до одужання – це вакуумний аспіратор для видалення сторонніх частинок та рідини з дихальних шляхів.

Коли Максиму виповниться 2 роки і він трішки підросте лікарі у Києві в лікарні Охмадит спробують полегшати його страждання та прооперують його. Але попереду ще багато випробувань у Максима та його батьків. Трахеостома заблокувала голосові зв’язки, тому Максим досі не вимовив жодного звуку. Рубцевий стеноз трахеї утворився при довгому перебуванні на штучній вентиляції легень. Шість місяців Максим провів у реанімації, а в 7 місяців потрапив додому.

Мама Максима написала нам: «Хочется чтобы мой сыночек, как и все детки сам дышал, смеялся и радовался жизни, а  я бы смогла услышать долгожданное «МАМА». Помогите нам, пожалуйста!»

Вартість вакуумного аспіратора – 20 400 грн. 

Давайте допоможемо маленькому Максиму дихати вільно! Для участі в проекті натисніть кнопку “Давай допоможемо!”

* У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
11 522 UAH
Іванов Сергій /
18 UAH
Комисаренко В.В. /
30 UAH
Коханський В.К. /
500 UAH
Троян Ольга Олегівна /
50 UAH
Коберник Віталій Васильович /
50 UAH
Адаменко Марина /
100 UAH
Гавриленко Марина /
1 000 UAH
Аноним /
100 UAH
Ирина /
2 994 UAH
Аноним /
98 UAH
Аноним /
500 UAH
Guslavska Olga /
1 200 UAH
K /
26 UAH
Віталій Б. /
30 UAH
Артем /
200 UAH
Татьяна /
100 UAH
Андрей /
100 UAH
Ирина /
200 UAH
Рост /
200 UAH
Алена /
850 UAH
Галина /
50 UAH
Настя /
200 UAH
SG /
200 UAH
Анна /
100 UAH
Катя /