Подаруймо щастя бачити
Фото_Риммы_Дубас
 
Зібрано:
6 860 UAH
Необхідно:
6 860 UAH

Друзі, маленька Римма Дубас з моменту свого народження змушена боротись за своє життя. Маючи лише 4 рочки і страждаючи від рідкісного синдрому Корнелії де Ланге, крихітка  вже витримала 5 операцій, дві з яких на серці. Протягом всього життя донечки, її мама Наталія зверталась в різні центри реабілітації, лікарні, до спеціалістів, шукаючи допомоги від небайдужих людей. Кожну свою хвилину Наталія віддає дівчинці в надії, що вона почне нормально розвиватись, стане самостійно ходити, гратись, їсти та зможе вимовити перше слово «мама». Всі кошти, всі заощадження матері та її родини пішли на операції, реабілітації, на ліки та розвиток маленької Римми.

На додачу до рідкісної хвороби у дівчинки ще й птоз верхніх повік, який не дає їй нормально бачити та розвиватись. Тепер, втративши фінансову можливість продовжити лікування доньки, Наталія була вимушена звернутись до нас по допомогу провести операцію на лівому оці дівчинки.

Давайте разом допоможемо маленькій Риммі відчути щастя нормально бачити, адже це також дасть їй можливість нормально розвиватись! Для цього нам необхідно зібрати на операцію 6 725 грн.

*Сума на сайті складає 6 860 грн — включена вартість комісії за переказ коштів.

** У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
6 860 UAH
ТРАНСФЕР з проекту "Терміново! Врятувати життя" /