Очі – дзеркало душі
ковчуженко
 
Зібрано:
9 250 UAH
Необхідно:
9 212 UAH

Кажуть, що людині посилається стільки випробувань, скільки вона може витримати. Та чи справедливий цей вислів для Тамари Григорівни Ковчуженко судити Вам.

Тамара Григорівна все своє життя присвятила роботі з дітьми та  розвитку нашого грамотного, освіченого та успішного покоління. Працюючи вчителем протягом багатьох років вона сумлінно навчала, виховувала та допомагала своїм учням як могла. Вона, як і ми з вами, мала свою сім’ю, народила сина і все було звичним та нормальним: радощі, приємні турботи, успіхи, сімейні клопоти.

Найтяжче випробування впало на плечі жінки, коли в 2000 роках при трагічних обставинах вона втратила єдиного сина. Оскільки сім’ї у нього ще не було – Тамара Григорівна залишилась зовсім одна і заледве пережите горе стало причиною стрімкого погіршення стану здоров’я. З часом, інсулінозалежна жінка переносить операцію по ампутації ноги, після якої подбати про себе вона уже була майже не в змозі.

За таких обставин в кінці 2013 року Тамара Григорівна потрапляє до Горностайпільського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів, що в Київській області.

«Тамара Григорівна, як колишня вчителька є всебічно дуже розвиненою, всім цікавиться, багато спілкується і, уявіть собі, навіть підтримує решту жителів будинку-інтернату! Вона є неймовірною жінкою. Не кожен чоловік таке витримає, а вона ще й знаходить в собі сили допомагати іншим!» – сказала нам директор закладу Любов Володимирівна Буц.

За допомогою до нашого Фонду вона звернулась через те, що до всіх бід додалась ще й катаракта, а операція по її видаленню коштує 9 031 грн. Друзі, переживши стільки життєвих негараздів, Тамара Григорівна заслуговує на те, щоб отримати таку омріяну  можливість бачити і надалі дарувати підтримку та снагу до життя іншим людям.

Для реалізації нашого проекту потрібно зібрати суму в 9 031 грн.

*Сума на сайті складає 9 212 грн — включена вартість комісії за переказ коштів.

** У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
3 150 UAH
Татьяна /
3 500 UAH
ТРАНСФЕР з "Благодійний внесок" за вимогою благодійника /
2 000 UAH
Каканов Сергій /
250 UAH
Натали /
100 UAH
anonim /
250 UAH
Valeria /