Не залишимо голодними стареньких!
 
Зібрано:
7 487 UAH
Необхідно:
7 462 UAH

Друзі, Ви певно пам’ятаєте, з якою насолодою смакували у дитинстві бабусині пиріжки та котлетки? Що може бути краще за такі смачнючі, домашні, запашні подарунки?! Та мабуть ніхто ніколи не замислюється над тим, хто ж має готувати та пригощати самих бабусь. Хто згадає про них, коли вони залишаються одні, на самоті?…. 2228У будинку для літніх людей с. Чернин таких бабусь та дідусів проживає на сьогоднішній день аж 92, і усі турботи про піклування за ними лягають на плечі персоналу будинку, який вправно виконує своє призначення. Та у них сталася біда – зламалася електрична сковорода для швидкого приготування тих самих смажених  котлеток, якими люблять ласувати і дідусі, і бабусі теж. Готувати на звичайних маленьких сковорідках на близько сотню людей зовсім не зручно, і все виходить приготованим не вчасно. Можливо, озираючись на всі виклики та проблеми цього світу, нестача електричної сковорідки може здатися вам не такою і невідкладною справою, та для стареньких, світ яких зараз зосереджений лише на їх житті у пансіонаті, це і є сама нагальна проблема.

Тож закликаємо Вас, дорогі благодійники, не бути байдужими до стареньких, і втішити їх хоча б тим, що турбує їх зараз найбільше!

 *Сумма на сайті  – включена вартість комісії за перерахування коштів.

** У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

*** Проект було закрито за проханням підопічних. Сковорідку їм купили інші спонсори. Всі зібрані кошти за їх проханням було переведено на проект по організації перил  у коридорі закладу.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
6 448 UAH
Трансфер з проекту "Пральня для одиноких та покинутих" /
200 UAH
Крупин Роман /
200 UAH
shurkakimo /
400 UAH
вадим /
200 UAH
Світлана /
40 UAH
Крупин Роман /