Навчання персоналу
shutterstock_134283248
 
Зібрано:
370 UAH
Необхідно:
100 000 UAH

Уважне вивчення теми перебування самотніх літніх людей у будинках престарілих оголило ще одну велику проблему. Персонал геріатричних центрів часто некваліфікований, працівники не володіють елементарними навичками догляду за літніми людьми. Не думайте, що доглядати старенького, особливо лежачого, – це просто. Правильно помити старенького, погодувати, посадити на туалет, у потрібний час перевернути лежачого – усього цього та багато чого іншого персонал треба навчати. Більше того – у закладах, де 100% «клієнтів» володіють цілим букетом хвороб, персонал повинен вміти надавати і медичну допомогу.

Керівники геріатричних центрів Київщини, з якими ми постійно радимося, цілком підтримують нас у цьому бажанні навчати персонал. Вони готові долучитися до розробки тренінгових програм, можуть навіть особисто проводити заняття і ділитися досвідом.

Підвищення кваліфікації працівників геріатричних центрів надзвичайно важливе, адже це дозволить надавати підопічним більш якісні та професійні послуги. Ми залучимо широке коло експертів у сфері надання послуг самотнім літнім людям і будемо розробляти тренінговий курс. Він включатиме кілька напрямів, серед яких – побутові, соціальні, медико-реабілітаційні послуги.

Цей проект передбачає більше організаційні витрати, але певні фінансові також будуть потрібні – вони пов’язані із запрошенням іноземних спеціалістів для передачі досвіду нашим соціальним працівникам. Переконані, це принесе велику користь стареньким.

Ви можете здійснити платіж* одним із таких способів:
Платіжна система LiqPay

Введіть імя, яке буде показане на сайті у списку благодійників

Ви можете здійснити благодійний внесок, скориставшись платіжною карткою будь-якого банку, в т.ч. карткою ПриватБанку
1. Ви можете перерахувати кошти безпосередньо з платіжної картки через платіжну систему LiqPay
2. Ви можете скористатися системою Приват24, якщо Ви є клієнтом ПриватБанку
3. Ви можете оплатити через термінал ПриватБанку, розміщений у будь-якому зручному для Вас місці – для цього створіть платіж, запам’ятайте його номер та оплатіть готівкою безпосередньо через термінал. Детальніше див. інструкцію.

Платіжна система «Pay2You»
Терминал «ПриватБанк»
Let’s help Boxes
Ви можете здійснити благодійний внесок готівкою, пожертвувавши банкноти безпосередньо у Let’s help Box в одному з наступних місць, де розміщені ящики
*Пожертвування з призначенням платежу «Благодійний внесок» буде використано як цільове фінансування на реалізацію статутних програм та утримання фонду.
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
50 UAH
Максим /
100 UAH
Евгения Руснак /
100 UAH
Даша /
50 UAH
Татьяна /
20 UAH
Тетяна /
50 UAH
Тетяна /