Навчання персоналу
shutterstock_134283248
 
Зібрано:
320 UAH
Необхідно:
100 000 UAH

Уважне вивчення теми перебування самотніх літніх людей у будинках престарілих оголило ще одну велику проблему. Персонал геріатричних центрів часто некваліфікований, працівники не володіють елементарними навичками догляду за літніми людьми. Не думайте, що доглядати старенького, особливо лежачого, – це просто. Правильно помити старенького, погодувати, посадити на туалет, у потрібний час перевернути лежачого – усього цього та багато чого іншого персонал треба навчати. Більше того – у закладах, де 100% «клієнтів» володіють цілим букетом хвороб, персонал повинен вміти надавати і медичну допомогу.

Керівники геріатричних центрів Київщини, з якими ми постійно радимося, цілком підтримують нас у цьому бажанні навчати персонал. Вони готові долучитися до розробки тренінгових програм, можуть навіть особисто проводити заняття і ділитися досвідом.

Підвищення кваліфікації працівників геріатричних центрів надзвичайно важливе, адже це дозволить надавати підопічним більш якісні та професійні послуги. Ми залучимо широке коло експертів у сфері надання послуг самотнім літнім людям і будемо розробляти тренінговий курс. Він включатиме кілька напрямів, серед яких – побутові, соціальні, медико-реабілітаційні послуги.

Цей проект передбачає більше організаційні витрати, але певні фінансові також будуть потрібні – вони пов’язані із запрошенням іноземних спеціалістів для передачі досвіду нашим соціальним працівникам. Переконані, це принесе велику користь стареньким.

Ви можете здійснити платіж* одним із таких способів:
Платіжна система LiqPay

Введіть імя, яке буде показане на сайті у списку благодійників

Ви можете здійснити благодійний внесок, скориставшись платіжною карткою будь-якого банку, в т.ч. карткою ПриватБанку
1. Ви можете перерахувати кошти безпосередньо з платіжної картки через платіжну систему LiqPay
2. Ви можете скористатися системою Приват24, якщо Ви є клієнтом ПриватБанку
3. Ви можете оплатити через термінал ПриватБанку, розміщений у будь-якому зручному для Вас місці – для цього створіть платіж, запам’ятайте його номер та оплатіть готівкою безпосередньо через термінал. Детальніше див. інструкцію.

Квитанція для оплати в банку
UAH

Введіть імя, яке буде показане на сайті у списку благодійників

Платіж за допомогою банківської квитанції дозволяє вам зробити пожертвування через будь-який банк.
Ви можете роздрукувати заповнену квитанцію і принести її в банк, щоб виконати платіж.

Платіжна система «Pay2You»
Терминал «ПриватБанк»
Let’s help Boxes
Ви можете здійснити благодійний внесок готівкою, пожертвувавши банкноти безпосередньо у Let’s help Box в одному з наступних місць, де розміщені ящики
*Пожертвування з призначенням платежу «Благодійний внесок» буде використано як цільове фінансування на реалізацію статутних програм та утримання фонду.
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
100 UAH
Евгения Руснак /
100 UAH
Даша /
50 UAH
Татьяна /
20 UAH
Тетяна /
50 UAH
Тетяна /