На захисті нових життів
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 
Зібрано:
80 400 UAH
Необхідно:
80 400 UAH

Друзі, ми відкриваємо новий надважливий проект з метою надання необхідного обладнання роддому №4, який єдиний в Києві приймає всіх вагітних міста з інфекційними захворюваннями, в тому числі ГРВІ та грипом. Нажаль, такі захворювання загрозливі для кожної майбутньої матері та її дитини. Тому для столиці країни таке питання є неймовірно актуальним, особливо в той час, коли чоловіки на фронті і в боях, коли кладуть життя за волю України, а жінки відстоюють нові життя, народжуючи діток для країни.

Ось звернення Камінського В. В. – Директору роддому №4:

«Через підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, заклад терміново потребує Монітор PRIZM3 (31 426 грн) та Монітор CX 210 (77  927 грн). Це сучасне та високотехнологічне обладнання дасть можливість необхідного якісного контролю за станом пацієнтів».

Таким чином загальна вартість цього нагального проекту, який дасть можливість рятувати життя та здоров’я майбутнім мамам і їхнім ще не народженим немовлятам, становить 109 353 грн. 

Дорогі благодійники, ваш доброчинний внесок буде просто неоціненним! Адже ми разом спричинимося до народження здорових, благословенних патріотів, які будуватимуть нову Україну і помножать пам’ять про героїв, які її відстоюють в боротьбі!

*Сума на сайті складає 111 540 грн – включена вартість комісії за перерахування коштів.

** У разі перевищення зазначеної суми, кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
500 UAH
Наталья /
200 UAH
Марина /
200 UAH
shurkakimo /
42 000 UAH
Освітня Катерина /
5 000 UAH
Каканов С.В. /
200 UAH
Алена Засенко /
200 UAH
Сакуліна Наталія /
5 000 UAH
ТОВ Адвент Інвест /
27 000 UAH
Павловська К.В. /
100 UAH
Мария /