Кімната для “сонячних” діточок
1
 
Зібрано:
137 700 UAH
Необхідно:
137 700 UAH

Ще до вступу до школи батьки можуть помітити, що їх дитина відрізняється від своїх однолітків: вона пізніше почала сидіти, стояти, говорити перші слова. Але, на жаль, як це часто буває, батьки можуть цього не помічати, і ось дитина приходить у школу і зустрічається з непосильними для неї вимогами. Однією з  причин неуспішності може бути такий варіант розвитку психіки дитини, як «затримка психічного розвитку». На превеликий жаль в нашій країні тривалий час діагностування ЗПР не проводилося допоки дитині не виповниться 12 років. Але це вже занадто пізно, і час на вирішення вже сплив! Через деякий час проблеми можуть накопичуватись, з’являються елементи аутизму…. таким діточкам, як і їх батькам, приходиться дуже не солодко, адже їм так важко порозумітися один з одним. Що вже й казати про родини, де народжується дитинка з “синдромом Дауна”. Та, хоча б яким складним завданням не здавалося вибудовування комунікації з такою особливою дитиною, нам можна багато чому навчитися у них – адже “сонячних дітей” переповнює лише одне добро, вони не вміють відчувати озлоблення, заздрість і т. ін.

4-2Аби запобігти розвитку сценарію, де лікування и реабілітація вже неможливі, благодійна організація «В дитячих долонях»  з 2002 року допомагає маленьким діткам з аутизмом, синдромом Дауна та іншими видами затримки психічного розвитку, застосовуючи різні методи реабілітації (наприклад каністерапію, лікування за допомогою собаки), направляє діток у спеціальні інклюзивні групи звичайних дитячих садочків. Всього організація тримає шефство над трьома подібними садочками, перейшовши повністю на самофінансування за рахунок картин, які художники з усієї України продають аби підтримати їх.

Окрім традиційних методик, що вже з успіхом застосовуються більше 10 років, батьки “сонячних” діточок мріють, аби у садочках була можливість реабілітації за допомогою сенсорної кімнати – кімнати, що особливим чином організовує навколишнє середовище, наповнена різного роду стимуляторами, мета яких полягає у впливі на органи чуття людини. 7Така кімната просто необхідна для таких діточок, адже саме вони – в силу емоційної нестабільності та постійного надходження величезної кількості інформації – відчувають колосальні стресові навантаження. У сенсорній кімнаті дитина не піддається ніяким тискам ззовні і відчуває себе в повній безпеці, що сприяє розвитку психічних процесів (пам’яті, уваги, мислення, сприйняття), органів почуттів, вестибулярного апарату і корекції особистісних особливостей, а також релаксації.

Друзі, давайте допоможемо діткам з індивідуальними особливостями розвитку вчитися спілкуванню і пізнавати світ за допомогою сенсорної кімнати!

Вартість проекту: 137 700 грн.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
100 000 UAH
Международный женский клуб IWCK /
350 UAH
Олександр /
250 UAH
вадим /
5 000 UAH
Бондаренко Ольга /
1 255 UAH
Анонимус /
6 295 UAH
Ти мій янгол /
5 000 UAH
ALEXANDER GORLOV /
100 UAH
Таня /
5 000 UAH
Денис Денисенко /
250 UAH
Max /
100 UAH
Натали /
14 100 UAH
Каканов С.В. /