Холод крізь вікно
 
Зібрано:
89 899 UAH
Необхідно:
89 899 UAH

Друзi, два тижні тому ми відвідали будинок для літніх людей в селі Грузьке в Київськiй областi. Пансіонат дуже затишний, але в ньому достатньо прохолодно через старі вікна. Адміністрація і старенькі дуже бояться морозної зими, яка вже наближається. Тут доглядають за двадцяти двома старенькими, майже половина з яких прикута до ліжка.

Адміністрація пансіонату уважно ставиться до кожного із стареньких і навіть більше! Разом вони вирощують овочі і фрукти на всіх мешканців будинку, готують копорку на зиму, своїми руками роблять косметичний ремонт будiвлi. Але сили iх не безмежнi і деякi проблеми вони просто невзмозi вирiшити самостiйно. Так, сама будівля пансіонату – майже ровесник більшості з пербуваючих тут дідусей і бабусь. Особливо це помітно по вікнам. Вони вже давно потребують заміни. Через знівеченi часом рами в кімнатах достатньо холодно і тягне протяг, а в літку деякi вiкна просто неможливо відкрити, щоб провітрити приміщення.

В пансiоната недостатньо грошей на замiну вiкон, але завдяки коштам, які були зібрані на Дні Народження Ліги Закон, нам вдалося вирішити цю проблему. Частина з них була витрачена на придбання нових металопластикових. Тож найближчого часу в будiвлi будут встановленi нові якicнi вікна. Побут стареньких стане більш комфортним, а зимовий холод вони зустрiнуть у теплi та затишку. Дякуємо вам!

Вартість нових металопластикових конструкції становить 89 899,99 грн.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
89 899 UAH
ЛІГА:ЗАКОН, ТОВ /