Хочемо пізнавати світ
TD
 
Зібрано:
37 500 UAH
Необхідно:
37 500 UAH

Є люди, які вміють радіти життю, незважаючи на обставини!

Прохання, з яким звернулися до Фонду два прекрасних чоловіка – Володимир Єрмолін та Владислав Кондратюк, інваліди зору з Одеси, викликала величезне бажання допомогти цим людям. Вони – члени групи з велосипедного туризму на велотандемах. Всім відомо, що тандем – це велосипед для двох велосипедистів, але у даному випадку рульовим виступає людина з залишковим зором, а позаду їде незрячий!

Володимир і Владислав – активні учасники благодійних велопробігів «Бачу! Можу! Допоіможу!»,«Спрага»,« Одеська велосотка »та інших. Однак велотандем – досить дороге задоволення для людини з обмеженими можливостями, і придбати його самостійно чоловікам не під силу. До цього часу незрячі спортсмени просили у друзів або орендували велотандем, але завжди мріяли про свого, особистого двоколісного друга.

Особистий велотандем дозволить Володимиру і Владиславу більше тренуватися, а також залучати до соціальної активності тих незрячих. Адже багато хто просто мовчки сидить вдома, ні про що не мріє, не знає, як це – коли вітер дме в обличчя, коли весело лягають під колеса кілометри, коли відчуваєш простір, просто крутячи педалі.
Мрія цих двох людей, а разом з ними і всіх незрячих, цілком реальна, і її можна втілити. На її реалізацію необхідно 37 500 гривень.

Давайте зробимо мрію Володимира і Владислава реальністю!

  * Сума на сайті становить 38 062,5 грн. – Включено вартість комісії за перерахування коштів.
** У разі перевищення зазначеної суми кошти будуть переведені на нагальні проекти на розсуд Фонду.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
19 295 UAH
Горлов Олександр Вікторович /
100 UAH
Алла /
2 000 UAH
Галина /
2 000 UAH
Галина /
100 UAH
Журавський /
100 UAH
Букаєв В. В. /
255 UAH
Мусійчук Ю.О. /
100 UAH
Калайда Сергей /
250 UAH
Брегунец Руслан /
10 000 UAH
Каканов Сергій Васильович /
150 UAH
Дария:) /
3 000 UAH
Галина /
150 UAH
shurkakimo /