Благодійна акція “Подарунок Щастя”
 
Зібрано:
31 857 UAH
Необхідно:
31 857 UAH

Друзі, а в Вашій компанії вже почалась новорічна лихоманка?

Ми знаємо скільки сил і часу займає підготовка до новорічних корпоративів, скільки коштів витрачається на сувеніри колегам та на подарунки партнерам.

На жаль, всі цукерки і печиво в жестяній баночці будуть з’їдені, шампанське буде випито, а чергова статуетка з символом нового року буде просто стояти на полиці на ряду з попередніми, не залишивши якихось спогадів та не зробивши когось дійсно щасливим.

Навіть частина сувенірних і подарункових бюджетів вашої компанії можуть бути витрачені з благою метою, і подарувати радість тим, хто залишився покинутим в новий рік. Тим паче, що такі добрі наміри завжди об’єднують колектив та визивають ще більшу повагу серед партнерів.

Ви не уявляєте, як Ви можете порадувати одну маленьку чи зрілу людину, направивши Ваш подарунковий бюджет на добрі справи. Повірте! Ті щирі посмішки, які ви отримаєте в обмін на «ПОДАРУНОК ЩАСТЯ», залишаться у вашому серці назавжди.

З цією метою НАШ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАПУСТИВ НОВОРІЧНУ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ «ПОДАРУНОК ЩАСТЯ».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

1) Ваша компанія звертається до нашого Фонду (Ваша компанія телефонує до нашого Фонду/ Ви телефонуєте до нашого Фонду).

2) Разом ми обираємо одного з наших підопічних (дитячий будинок, будинок для літніх людей).

3) Від нас ви отримуєте список новорічних подарунків (ці списки попередньо узгоджені з закладами, і є індивідуальними для кожної дитини чи літньої людини).

4) Ви збираєте, закуповуєте речі за цим списком. Або Ви можете передати кошти в наш Фонд і ми самі придбаємо все за списком і надамо Вам звіт.

5) Разом з нами Ви їдете до закладу і передаєте «ПОДАРУНКИ ЩАСТЯ» . . . і цим самим робите щасливим дитину або одиноку стареньку бабусю чи дідуся!

Телефонуйте нам за номером (044) 221 61 21 – Дар’я Бурбот.

Або пишіть на office@letshelp.com.ua

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
100 UAH
SGO /
15 000 UAH
Іванов С. /
300 UAH
Дмитрий /
200 UAH
Андрей /
757 UAH
Аноним /
10 000 UAH
Вовченко Сергій /
5 000 UAH
Аноним /
500 UAH
Nato /