BLACK BOX. Благодійна вечеря.
 
Зібрано:
282 052 UAH
Необхідно:
282 052 UAH

27 жовтня в готелі «Опера» наш фонд «Давай допоможемо» провів благодійний вечір з символічною назвою «Black Box». Головною метою заходу став збір коштів на придбання принтера Брайля, на якому друкують підручники і книги для дітей з проблемами зору. Дорогий прилад до недавніх пір дозволяв забезпечити книгами відразу 6 спеціалізованих шкіл України, але, нажаль, вийшов з ладу. Покупка нового принтера стала ключовим завданням для продовження навчання дітей.

Ми змогли долучити до благодійної вечері понад 90 гостей – представників бізнесу. Учасникам була запропонована вечеря в повній темряві. Такий формат дозволив всім присутнім на власному досвіді відчути і зрозуміти, з якими проблемами і незручностями кожен день стикаються незрячі люди.

Музичну програму подарував всім присутнім популярний піаніст, учасник телешоу «Україна має талант» Євген Хмара. Офіційну частину вечора провів ведучий Тарас Шпіра.

Залишається додати, що завдяки проведенню «Black Box» нашому фонду вдатося вирішити поставлені завдання. Зібраних коштів (282 052 грн) достатньо для запланованого придбання принтера Брайля, для проведення операцій по заміні кришталиків Макаренко Дарині, Стасюку Михайлу, Понамареву Михайлу, Шокоту Данилу та Довганіч Надії. Вже найближчим часом діти зможуть повноцінно бачити.

Ознайомитись з детальним фінансовим звітом ви можете тут на нашому сайті.
А фотозвіт можна подивитися у Галереї.

Ця благодійна кампанія була завершена. Дякуємо вам за підтримку!
Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті
282 052 UAH
Благодійні внески від фізосіб (BLACK BOX) /